2733
2739
عنوان

پارگی بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه اولم فقط یدونه بخیه ام باز شد

ولی برای بچه دوم کلا همشون باز شدن و عفونت هم گرفتم

ماما بهداشت معاینه کرد چرک خشک کن داد

برای بخیه گفت اگه میخوای باید دوباره بری بیمارستان بخیه بزنن

با دوتا بچه کوچیک که نمیشد برم. اگرم میرفتم دوباره پاره میشد و روز از نو روزی از نو

دیگه نرفتم و دارم باهاش میسازم و میسوزم

شوهرم گاهی به روم میاره. منم میگم برای تو بچه آوردم اینجوری شدم 

ولی اگه کسیو داری کمک حالت باشه برو بخیه بزن و تا خوب نشدی زیاد به خودت فشار نیار

😍الهی به امید تو❤میشه برای سلامتی بچه هام یه صلوات بفرستید؟
2731
من بچه اولم فقط یدونه بخیه ام باز شد ولی برای بچه دوم کلا همشون باز شدن و عفونت هم گرفتم ماما بهدا ...

چرا دومی اینقدر بد شد؟رعایت نمی‌کردی؟

لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
😔😔به فکر پسرمم گشنگی می‌کشه اگه بگه برم دکتر

عزیزم شیرتو بدوش چند تا شیشه شیر بشه که میری بیمارستان تا چند ساعت شیر داشته باشی.

اگه تو سرپا نباشی و حالت خوب نباشه که فایده نداره.

خدایی نکرده تب میکنی از عفونتش.

و بعدا هم شوهرت گله میکنه که چرا مثل قبل نشدی😔

حتما حتما برو.

به فکر خودت باش دختر

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2738
😑😑😑😑با درد میشینم

شاید به خاطر همین بخیه هاس که دوست ندارم هیچ وقت بچه دار بشم😫ای کاش لک لکا بچه هارو میووردن🥺🤧🤕

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
عزیزم شیرتو بدوش چند تا شیشه شیر بشه که میری بیمارستان تا چند ساعت شیر داشته باشی. اگه تو سرپا نباش ...

اره درست میگید

ولی کلا شیر شیشه نمیگیره

نمی‌دونم شایدگشنش شه زیاد بخوره

من زخم سزارینم پاره شده بود و دکتر بهم ویتامی آد داده بود تا بزنم خوب شه که بهتر نمیشد حتی به نظرم بدتر میشد اونقدر گریه کردم بعد نی نی سایتو گشتم که یکی نوشته بود عسل بزنید . به لطف خدا معجزه آسا خوب شد . چند روز هی زدم . فقط یکم کثیف میشه لباس و بدن.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
منم دقیقا مشکل شمارو دارم الان واسه شوهرم دلم میسوزه

برو دکترت یا بیمارستان برات بخیه بزنن

بعدشم برو دکتر بهت صابون شستشو و پماد بده

من بعداز زایمان اولم بهم یه پماد دادن که اندازه نخود بگیرم رو انگشتم و ضربه ای بزنم رو بخیه ها. با صابون هم خودمو میشستم خیلی خوب بود

نه عفونت گرفتم. بخیه هامم زود جوش خوردن

ولی سر دومی وقت نکردم هزارتا گرفتاری داشتم الان پشیمونم که چرا بفکر خودم نبودم

شاید به خاطر همین بخیه هاس که دوست ندارم هیچ وقت بچه دار بشم😫ای کاش لک لکا بچه هارو میووردن🥺🤧🤕

دقیقا کاش میشد 😔😔😔😔😔

بابا دوستام چندتا میشناسم سزارین کردن

خیلییی راحتن

😔😔من چهار ماهه تو روی شوهرم نمیتوم نگاه کنم

چرا دومی اینقدر بد شد؟رعایت نمی‌کردی؟

بچه اولم مریض بود و درگیر دکتر و بیمارستان بودیم

بین اون مشکلات من زایمان کردم و بچه رو گذاشتم پیش جاریم رفتم بیمارستان مواظب بچه اولم باشم

وقت نکردم رعایت کنم و استراحت کنم