2733
2734
عنوان

دوستان من خودم حس ششمیم ولی

110 بازدید | 19 پست

معمولا برا خودم نمیتونم تمرکز کنم ...

حالا سوالم اینه ..بنظرتون شوهرم کی بهم زنگ میزنه 

جون مادرتون حس ششمی نیستی پست نزار💜

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤

من حس ششمی نیسم جون مامانمم عزیزه.. ولی نمیشه بهم بگی این ماه باردارم یانه؟؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا روز جمعه  واست کلی صلوات فرستادم

الهی قربونت برم ممنونم خیر ببینی...

حس‌ششمی هستی  شما

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤
الهی قربونت برم ممنونم خیر ببینی... حس‌ششمی هستی  شما

خدانکنه 

نگران نباش عزیزم 

گاهی خیلی قوی حس میکنم 

قبلا حسم قوی تر بود 

مثلا بچه ک بودم یهو میگفتم دایی داره میاد ایران چقتی داییم بی خبر از کویت میومد و سریع روز بعدش خونه بود.

میشه دعاکنید که به عشقم برسم .  
2740
خدانکنه  نگران نباش عزیزم  گاهی خیلی قوی حس میکنم  قبلا حسم قوی تر بود  مثلا ...

عزیزززم ...پناه بر خدا اگ جمعه بیاد خبرش بهت میگم

بنظرت دلش برام تنگ شده ..چ حسی دریافت میکنی راجبش

عزیزززم ...پناه بر خدا اگ جمعه بیاد خبرش بهت میگم بنظرت دلش برام تنگ شده ..چ حسی دریافت میکنی راجبش

معلومه که دلتنگته هم دلتنگ خودت هم دختر نازت 

شاید دلخوره منتظر شماس

بنظرشما نامزدم منو دوس داره ؟دارم جدا میشم  جدامیشم یا ازدواج میکنیم

نظر من اینه دوست داره ...ممکن ی مدت سردی و جدایی بینتون بیفته ...ک اینکه بهم برگردین یا تمومش کنید دست خودتون باشه 

ولی پسر خوبیه بنظرم از دستش نده 

معلومه که دلتنگته هم دلتنگ خودت هم دختر نازت  شاید دلخوره منتظر شماس

اره میدونم دلخوره ولی من خیلی مغرورم ب هیچ وجه تا معذرت خواهی نکنه بهش زنگ نمیزنم.

نظر من اینه دوست داره ...ممکن ی مدت سردی و جدایی بینتون بیفته ...ک اینکه بهم برگردین یا تمومش کنید د ...

اره دقیقا الان سردیم باهم امشب یکم بهم پیامـداد مهربون بود ولی نمیدونم چراجلو خودشو میگیره و بازم با حال بد رفت خوابید منم اعصابم خراب و چشام اشکیه 

باورتون نمیشه چقدر براش مهم بودم و چه آرامش قشنگی داشتیم همش یهو خراب شد از بس چشم دنبالمون بود.

اره میدونم دلخوره ولی من خیلی مغرورم ب هیچ وجه تا معذرت خواهی نکنه بهش زنگ نمیزنم.

عزیزم سوره ضحی رو یازده بار ب اسمش بخون بیقرارت میشه 

2706