2737
2739
عنوان

چرا بعضیاتون این مدلیین خدایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 105 پست
خوشحالم ک الان انقد خوبین،ولی خیلیا مخالفن،طرفم خوبه بخدا میشناسیمش مامانم بابام قلبن دوستش دارن منم ...

فداتشم فقط وفقط سعی کن اطلاعاتت رو راجب همسرداری راجب مردها کلا راجب نحوه زندگی سالم زیاد کنی از کتاب گرفته تا کانال های آموزشی استفاده کن من خودم خیلی از رفتارام که حس میکردم کاملا درسته فهمیدم اشتباهه و واقعا سعی کردم خودم رو تغییر بدم و هر رفتاری از همسرم که آزارم میداد راجبش پست تهیه میکردم براش میفرستادم یا درموردش حرف میزدم که اونم اصلاح کنه. و مهمتر از همه هیچوقت سعی نکن راجب خانوادش بد بگی یا بخاطرشون دعوا کنی خیلی آروم و خونسرد بگو از این حرف ناراحت شدم مثلا من مامانتو مثل مادر خودم دوست دارم توقع نداشتم اینجوری دلمو بشکنه هیچوقت بی احترامی نکن تا بهت احترام بذارن

وقتی وارد يه رابطه پخته ميشی نگرانیا از اينكه كجا رفت،با كی رفت يا تنهام ميذاره تبديل ميشه به اينكه الان چی حالشو خوب ميكنه؟ چطور فرداشو بسازم؟ كم خوابيده و خستست. رابطه های با اعتماد انقدر محكمه و به هم اطمينان ميدن كه نگرانيشون فقط رفاه طرفشونه نه ترس از نبودنش
فهمیدم کاملا فهمیدم خودتون اصلا وارد رشته پزشکی هم نشدین🤣🤣🤣🤣 اصلا نمدونم چی بگم 

لازمه بدونی علم پایه و مباحث سیستمیک کامل داخل واحد های دندانپزشکی هست 

و بنده سال ۵ ام

البته شما که حتی ایران هم قبول نشدین نمیشه انتظار داشت این چیزا رو درک کنین

لایک نکن💨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اون کاربر ک هی مینویسه ما حرف هم رو نمیفهمیم😅😅😅

شما پست منو بخون 

بعد ریپلایی که دوستان کردن!!!! 

ببیم ایا ارتباطی بینشون پیدا میکنی???

اونوقت میفهمی که من من نمیتونم برای کسی که اصلا متوجه منظور من نمیشه انرژی بذارم

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
آفرین ببین خودتون دارین جواب خودتونو میدین  بازم برمیگرده ب خانواده و محیط  پس من اینجا ...

دقیقا من اول حرفامم گفتم کسانی که ازدواج زیر سن قانونی  داشتن نه نابغه بودن وهستن نه درک بیشتری از بقیه داشتن فقط خانواده وادارشون کرده همچین فکری  کنن ،اگه کسی بگه به طور نرمال ازدواج زودهنگام اشتباهه انتقاد سازنده است  نه توهین چون واقعا همچین ازدواجی یه اشتباه بزرگ در جامعه است 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
😂😂😂😂😂

ازین به بعد تو تیتر تاپیک بنویسید فقط موافقان فلان موضوع بیاید 

مطمئن باشید ما مزاحم نمیشیم ☺

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
لازمه بدونی علم پایه و مباحث سیستمیک کامل داخل واحد های دندانپزشکی هست  و بنده سال ۵ ام البته ...

من اصلا کنکور ایران شرکت نکردم چون خانوادم اومدن، شمام فک کن خیلی کار گنده ای کردی وقتی مدرکت تو دنیا درحده پرستاری و طرز درسهاتون اونطوریه ،معلومه این حرفهای خنده دارو میزنی 😂

جوابهم نمیدم دیگه در شخصیت من نیست و نمیخوام تاپیک بحثش عوض شه

دخترم تاج سرم😍✨
دقیقا یه شوروهیجانی میخاد ازدواج مثلا لحظهای اول که باهمسرتی من از سن ازدواجم راضیم 30 به بالا بنظرم ...

منم اصلا دوس ندارم دیر ازدواج کنم چون دیگه شوقی نمی مونه مثل خیلی از چیزهایی که میخواستیم و نشد بعدشم ک شد دیگه خوشحال نشدیم و جذابیتی نداش

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
2738
ن زندگیشونم بد نمیشه چون سازشو یاد گرفتن  درخواست بدم اونجا حرف بزنیم؟

عزیزم فکر کنم یه کم متفاوت به قضیه نگاه میکنیم فایده  نداره دیگه نمیتوانیم همدیگه رو قانع کنیم هرچند از صحبت باهاتون لذت بردم 😘

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )