2733
2739
عنوان

باردارا بیان یه لحظه

259 بازدید | 37 پست

امروز منشیه دکتر گفت جیگر زرشک هویج موز زعفرون عسل نخور تو دوران بارداری

حالا سئوالم اینه موز چه اشکالی داره خوردنش؟! این اولین باره میشنوم بچه ها!

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

چرا منشی دکتر چرا با خودش حرف نزدی؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر گرمی میگن

آخه الان که فصل سرماست

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2731

موز یبوست میاره و خیلی گرمه احتمالا برای همین گفته

ولی کمش ایرادی نداره

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
چرا منشی دکتر چرا با خودش حرف نزدی؟

خود دکترا که اصلا حرف نمیزنن پول میگیرن فقط از مردم

2738
موز یبوست میاره و خیلی گرمه احتمالا برای همین گفته ولی کمش ایرادی نداره

شما مصرف میکردی؟

مثلا روزی یه دونه ایرادی داره؟

من دورانه حاملگی فقط موزو انار میخوردم، هیچی نشد 

الان اتفاقا داشتم توی نت میخوندم که چقدر موز برای زن باردار خوبه،. سرشار از کلسیم، منیزیمه، برای استخوان جنین عالیه،. اتفاقا همین الان به شوهرم گفتم نوشته چقدر خوبه، من حاملگی خیلی خوردم

آخه الان که فصل سرماست

آویشن و پونه و دارچینم نخور

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
من هم عسل خوردم و هم هویج حالا چی میشه؟

بارداری؟

چند هفته ای گلی؟

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
خود دکترا که اصلا حرف نمیزنن پول میگیرن فقط از مردم

بیخود گرده اینهمه پول دادی منشی رژیم بده سوالهات رو یادداشت کن تد تموم نشده از مطبش بیرون نیا

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706