2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای شهریور۱۴۰۰ بماند به یادگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2905 بازدید | 531 پست
مامانای خوب  مثل خودمون یه گروه هست تو واتس اپ باشه من اینجا سختمه پیام‌پیدا کنم‌و بذارم

من نمی‌شناسم...

بعدم واتساپ شماره میفته....خیلی ها دوست ندارند شماره شون مشخص باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۲ پری زدم منفی شد۲۵ پری زدم باز دیدم یه خط شد اومدم از دستشویی بیرون و با ناامیدی خوابیدم... با ...

دیگه نزدی؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
من نمی‌شناسم... بعدم واتساپ شماره میفته....خیلی ها دوست ندارند شماره سوم مشخص باشه

ما دیگه واتساپو پاک کردیم بخاطر همین نمیدونم فروشواطلاعات واینا همینجا باشیم بهتره

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
2731
بچه ها شما چجوری شوهراتونو سورپرایز کردین

والا به سورپرایز نداشتم برسه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
به نظرت من چون ۸روز گذشته شبم بیبی برنم نشون میده یاحتما باید صب بزنم

نه فرقی نداره بابا بزن

2738
والا به سورپرایز نداشتم برسه

من خیلی دلم میخواد شوهرمو سورپرایز کنم اخه تولدشم نزدیکه سالگرد ازدواجمونم چند روز پیش بود .وای خدای من یعنی میشه همچین هدیه ای بهم داده باشی

نه نترس ولی خیلی ریسک کردی وه رابطه داشای فک کنم عادی باشه  من ۲ روزم مونده بشم ۵ هفته  ...

دکترم گفت عادیه نترسم 

آره لانه گزینی اتفاق میافته بعد بی بی چک مثبت میشه انشالله همگی بارداری راحت داشته باشیم و بچه سالم و خوشگل بغلمون بگیریم 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
نه فرقی نداره بابا بزن

باشه خیلی دلم میخواد همین الان بگیرم بزنم ولی حالت تهوع دارم نمیدونم حالا واقعن باردارم یاتوهمه .شماهم حالت تهوع دارین به این زودی

بچه ها شما چجوری شوهراتونو سورپرایز کردین

من خواستم سورپرایز کنم ولی زنگ زد گفت تست زدی چی شد؟

دلم نیومد نگم..بعدم گفت عکسشو بفرست...

بعدم اون مریض شده بود توی اتاق خودش حبس کرد تا یکی دو روز پیش...بعدم من مریض شدم....خلاصه هنوز یه بغل و ذوق ما نکردیم 😥

من خواستم سورپرایز کنم ولی زنگ زد گفت تست زدی چی شد؟ دلم نیومد نگم..بعدم گفت عکسشو بفرست... بعدم ا ...

اخی عزیزم.شما لک لانه گزینیم داشتید ؟من روز تخمک گذاریم تا دوروز لکه بینی داشتم

باشه خیلی دلم میخواد همین الان بگیرم بزنم ولی حالت تهوع دارم نمیدونم حالا واقعن باردارم یاتوهمه .شما ...

نه بابا حالت تهوع از هفته ۶ شروع میشه من از استرسم حالت تهوع دارم خخخخ خیلیم گشنم میشه

2706