2733
2739
عنوان

مامانا بنظرتون شياف بزارم؟؟؟

68 بازدید | 13 پست

سلام مامانيا من ٩هفته و س روزمه سونو قلب هم رفتم اوكي بوده ولي س روزه يهو دلم گاهي تير ميكشه يا توي واژنم

كلا گاهي درد ميگيره 

حالا ب ماما گفتم ميگه اگه خيليه شبا شياف پرژسترون بزار از پشت بعدم گفت ضرري نداره و ضد سقطم هست 

بنظرتون بزارم يا ريسك كنم و صبر كنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم تو دوماهگی نافم میگرف وحشتناک ولی تو ماه سوم خوب شدم .شیافو بزار حتما

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

عزیزم شیاف پروژسترون مصرفش حتما باید با نظر پزشک باشه 

قطع ناگهانیش میتونه منجر به سقط بشه

اصلا سر خود مصرف نکن

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
عزیزم شیاف پروژسترون مصرفش حتما باید با نظر پزشک باشه  قطع ناگهانیش میتونه منجر به سقط بشه اص ...

با تجویز پزشکه

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2740
من خودم تو دوماهگی نافم میگرف وحشتناک ولی تو ماه سوم خوب شدم .شیافو بزار حتما

پس يعني مشكلي پيش نمياد ك بعد بگن دردات خييييلي نبوده چرا گذاشتي؟ بي ضرره عزيزم؟

پس يعني مشكلي پيش نمياد ك بعد بگن دردات خييييلي نبوده چرا گذاشتي؟ بي ضرره عزيزم؟

اگ دردات زیاده و پزشک گفته بزار مشکلی نیست ولی اگ دردات کمه استراحت کن فقط اوایل بارداری این دردا طبیعیه .