2737
2734
عنوان

غربالگری اول

92 بازدید | 12 پست

سلام عزیزانم آزمایش غربالگری دادم خدارو شکر سونو مشکلی نبود جواب آزمایشم تا هفته ی بعد سه شنبه دکترم نیست اگه میتونین واسم تفسیرش کنید یه سوالم اینکه سر بارداری پسرم آزمایش غربالگری چند صفحه بود الان چرا کمه؟؟🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این ک گزاشتی ازمایش غربالگری نیس برا تیروییده ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
واقعا ؟؟ مثلا واسه غربالگری رفتم

دکترت هم برات ازمایش غربالگری نوشته هم تیرویید ..بعد جواب تیرویید اومده .جواب غربابگری یک هفته الا ۱۰ روز دیگه میاد ..ازمایشگا دوتا فیش بهت نداده ؟ 

جواب اینو بعد از چند روز گرفتی ؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
نوشته بود یک هفته که امروز رفتم چیزیم نگفتن آخه

نمیدونم ولی این غربالگری نیست