2737
2739
عنوان

چرت و پرت می‌گن

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 35 پست
یه معلم داشتم میگفت دختر باید ۹ سالگی ازدواج کنه چون حضرت فاطمه تو این سن ازدواج کرده،،با این کار به ...

بانو فاطمه زهرا رو مقایسه می‌کنن با خودشون جای تعجب داره گل 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه در این حدم که شما میگی جهاز آنچنانی وخرید آنچنانی هم میخواد .الان با این اوضا جوونها بدون حمایت خونوادشون هیچکاری نمیتونن بکنن

اللهم عجل لولیک الفرج .سید محمد رضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم 😍😍😘😘 نی نی یار جون میشه کاربریمو برگردونی لطفا من که چیزی نگفتم قول میدم دختر خوبی باشم
کارخوبی میکنن والا تواین زمانه همه چیز آدم پوله اونیم ک شعار میده بی پولی نکشیده ک بدونه چ دردیه

من خودم اصلا تو مغزم نمیگنحه بدون ماشین 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731
یه معلم داشتم میگفت دختر باید ۹ سالگی ازدواج کنه چون حضرت فاطمه تو این سن ازدواج کرده،،با این کار به ...

ادم نباید الگوپذیریش غلط باشه

۹ساله ی ۱۴۰۰ سال پیش با الان فرق داره

چه رسم ناجوری دارید من شوهرم دانشجو بود خدا خواست همچی درست شد نمیشه بگیم جوونی که چیزی نداره دلم ند ...

خب شما این طوری قبول کردین 

من اکه با عشقم ازدواج کنم سختی رو تحمل میکنم البته بنده خدا خونه ماشین داره 

ولی اگر سنتی ازدواج کنم سرسوزن کوتاه نمیام 

وا کدوم‌پسری توسن ۲۵ یا ۳۰ ازخودش همه اینارو داره مگع اینکه پدرش پولدار باشه 

نخیرم پسری که کار کنه عرضه داشته باشه 

داداش من ۲۴سالش بود 

خونه و ماشین و شغل رسمی داشت ازدواج کرد 

2740
ادم نباید الگوپذیریش غلط باشه ۹ساله ی ۱۴۰۰ سال پیش با الان فرق داره

ما هی دلیل میاوردیم که ازدواج تو سن پایین درست نیس مگه قانع میشد😑

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
حالاازدواج يه طرف تبليغ براي بچه بيشتر روبگو

اینا به نفع خودشون میگن 

همین کار درسته بعدا تو بدبختی نمونن

ما خودمون هم رفتیم خواستگاری داداشم ۲۴سالش بود 

خونه و ماشین و شغل رسمی هم داشت 

ما خودمون هم رفتیم خواستگاری داداشم ۲۴سالش بود  خونه و ماشین و شغل رسمی هم داشت

والا همین درسته دیگه بی ماشین بی شغل سربازی نرفته شغل نداره ازدواج میکنن بعد میگن پشیمون شدیم خوب میشی دیگه 😐

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
دیگه در این حدم که شما میگی جهاز آنچنانی وخرید آنچنانی هم میخواد .الان با این اوضا جوونها بدون حمایت ...

جهیزیه هم در حد معقول خودش 

داداش من موقع ازدواج خونه و شغل رسمی و ماشین داشت 

زنداداشم هم جهیزیه آورد ما یه کلمه نگفتیم تو چی داری و نداری به ما چه آخه 

حالا یه طرفه به قاضی نریم بلانسبت شما بعضی از خانما عقده نداری خونه پدرشونو میخوان خونه شوهر تلافی ک ...

چه ربطی داره 

اون بحثش جداست 

پسر باید عرضه داشته 

حداقل خونه و ماشین داشته باشه به نظرم 

2706