2737
2734
عنوان

چرت و پرت می‌گن

324 بازدید | 35 پست

من نمی‌دونم چرا الان تی وی داره جوون ها رو تشویق می‌کنه به ازدواج 

و به دخترا میگه توقع کم کنید و برید تو خونه مستاجری کوچیک و که اشکال داره و اینا 

اووووف 

همون طور که یه پسر اول ظاهر دختر رو میبینه میاد جلو 

دختر هم باید جیب پسر رو ببینه 

طرف ما تا پسر خونه و ماشین و پول و شغل خوب نداشته باشه اصلا راهش نمیدن بیاد تو خونه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه معلم داشتم میگفت دختر باید ۹ سالگی ازدواج کنه چون حضرت فاطمه تو این سن ازدواج کرده،،با این کار به گناه آلوده نمیشه😐😐😐😐خودش تو سن خیلی پایین ازدواج کرده بود،دم همکلاسم گرم بهش گفت خانم ما مث شما نیستیم نتونیم خودمون رو کنترل کنیم😂 

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2738
یه معلم داشتم میگفت دختر باید ۹ سالگی ازدواج کنه چون حضرت فاطمه تو این سن ازدواج کرده،،با این کار به ...

هرچی دیرتربهتررر

دیرترتوفکروخیال میوفتن والا

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
یه معلم داشتم میگفت دختر باید ۹ سالگی ازدواج کنه چون حضرت فاطمه تو این سن ازدواج کرده،،با این کار به ...

😂😂

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

همین کار درسته بعدا تو بدبختی نمونن

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

ی پسر ۳۰ ساله باید یه شغل خوب یه ماشین متوسط و توانایی رهن یا اجاره خونه متوسط رو داشته باشه. تازه با کلی ارفاق

وگرنه واقعا بی عرضس

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706