2733
2739
عنوان

دکتر خوب برای بارداری پرخطر

306 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من در هفته سیزدهم بارداری هستم، توی سونو ان تی به مت گفت که جفتم سرراهی هست یه دکتر خوب برای بارداری پرخطر میخوام که پریناتالوژیست باشه، تجربه دکتر های زیر رو دارید؟

مثلا مریم مشفقی یا ریحانه پیرجانی

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی من بفرستید.

کجایی؟

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر تهرانی فقط مژگان کرم نیای فر تو ببمارستان صارمه من خودمم بارداری پرخطر داشتم عالیه از همه لحاظ

عالیه میگن پنجه طلاست فقط شنیدم اخلاق نداره نمیددنم راسته یانه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
اگر تهرانی فقط مژگان کرم نیای فر تو ببمارستان صارمه من خودمم بارداری پرخطر داشتم عالیه از همه لحاظ

فقط متخصص زنان هستن یا فلوشیپ طب مادر و جنین هم دارن؟

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی من بفرستید.
2738