2733
2739
عنوان

عادت بد بچه هاتون چیه و چطور ترکشون دادید؟ من با دخترم مشکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 29 پست
خدایا 😂😂😂چه عادتی😂😂😂 همون چسب رو بزن یا بگو مثلا گوشات زخم شده درد میکنه بعد بگو کثیفه و . ...

اخه چسبو میکنه من از این چسب برق مشکیا میزدم که بترسه دست نزنه دقیقا سه ماه مدام زدم دیکه گوشام زخم شدن کندم مشتاقانه پرید رو گوشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم رفته بود داروخانه گفته بود توروخدا برای بستن گوش چیزی ندارین زنه گفته بود یعنی چی مادرشوهر ...

اخه خیلی جالب فکر کن شیر نخوره گوش بگیره.تو باید اینو اول از گوش بگیری بعد از شیر🤣🤣🤣

2731
اخه چسبو میکنه من از این چسب برق مشکیا میزدم که بترسه دست نزنه دقیقا سه ماه مدام زدم دیکه گوشام زخم ...

کلی خندیدم😂😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
خدا به من بده این عادتم داشت مهم نیست  از این عروسک خرگوشها بگیر براش بده دستش گوشهای اونو بگی ...

انشاالله خدا به شمام یه نی نی بلا و شیطون مثل دختر من میده من خودمم یکسال منتظر بودم

دختر من دوسالشه موقع خواب شبش حتما باید صورتم سمتش باشه دستشو بذاره رو صورتم تا خوابش ببره . هیجوره ...

اینم اول اینطوری بود دستشو میزاشت رو صورتم بعد رسید به گوشم الان باید گوشامو بگیره حقم ندارم پشتمو کنم بهش تا صبح باید صورت تو صورت و گوش در دست بخوابم

اینم اول اینطوری بود دستشو میزاشت رو صورتم بعد رسید به گوشم الان باید گوشامو بگیره حقم ندارم پشتمو ک ...

درکت میکنم خیلی بده آدم فقط ی سمت بخوابه من ک کمردرد میگیرم . تا خوابش می‌بره سریع جامو تغییر میدم

مینا قری هستم
انشاالله خدا به شمام یه نی نی بلا و شیطون مثل دختر من میده من خودمم یکسال منتظر بودم

انشاالله 

انشاالله که  دختر شماهم سلامت باشه عزیزم

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

دختر من  غذارو میکس باید بکنم تا بخوره ،مدام عوق میزنه ،هیچ چیز جامدی رو قورت نمیده ،یه مدت رو پا تکون میدادم غذا میخورد ،یه مدتم میشوندم کنارم با دست فکشو نگه دارم دهنشو بازکنه،الانم باید بشینه کنار سینک شیر ابو باز کنم با اب بازی کنه با بدبختی غذا بدم کل تنش خیس میشه

دختر من  غذارو میکس باید بکنم تا بخوره ،مدام عوق میزنه ،هیچ چیز جامدی رو قورت نمیده ،یه مدت رو ...

وای وای بدغذایی که خیلی خیلی بده

خدا رو شکر من این مشکلو باهاش ندارم البته حوصله هم ندارم نخوره میبرم میزارم اشپزخونه حوصله دنبالش دویدن رو ندارم

وای وای بدغذایی که خیلی خیلی بده خدا رو شکر من این مشکلو باهاش ندارم البته حوصله هم ندارم نخوره میب ...

ولی من خیلی رو غذا حساسم دقیقا این بچه بد غذاست ،پدرم درومده ،بعضی روزا فقط گریه میکنم 

2706