2733
2734

اگه میشه چیزایی که میدونی در مورد دین بهم بگی 🙏🌺 هر چند آخرش نفهمیدم اون حرفایی که زدی چه ربطی داشت 🙄 به پیام ما

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
اگه میشه چیزایی که میدونی در مورد دین بهم بگی 🙏🌺 هر چند آخرش نفهمیدم اون حرفایی که زدی چه ربطی داش ...

ببین دین اسلام بهترین و کامل ترین دین هست و کتاب قران واقعا از طرف خدا امده و امامان و پیامبران خلیفه های برحق لز طرف خداوند هستند و هیچ شکی در ان نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دین اسلام بهترین و کامل ترین دین هست و کتاب قران واقعا از طرف خدا امده و امامان و پیامبران خلیف ...

میدونم 

من اعتقادم به خدا زیاده 🥰

2728

چندتا سوال میپرسم واقعیت رو بگو 

۱)تو چطوری این سایت رو پیدا کردی؟

۲)چطوری و کجا کاربری منو دیدی ؟ 

۳)ما نباید زیاد با هم حرف بزنیم ممکنه وابسته شیم پس قول میدی اگه یه روز دیگه نخواستم جواب بدم با احترام قبول کنی؟ 

من خیلی حساسم اما بروز نمیدم لطفا درک کنید 🙏😊

همونطور که دین مسیحیت و کتاب انجیل دچار تحریف شد دین اسلام هم دچار تحریف شده و تنها چیزی که واقعا در ...

ممنون بابت توضیحاتت 🙌🌺🤗🥰

چندتا سوال میپرسم واقعیت رو بگو  ۱)تو چطوری این سایت رو پیدا کردی؟ ۲)چطوری و کجا کاربری منو د ...

جواب سوال هارو واضح نمیتونم بهت بگم فقط میتونم بهت بگم هیچ اتفاقی توی زندگی ما به طور تصادفی یا اتفاقی یا همینجوری شانسی اتفاق نمیفته و‌حتما یه دلیلی داره و دلیلش رو به مرور زمان میفهمیم 

جواب سوال هارو واضح نمیتونم بهت بگم فقط میتونم بهت بگم هیچ اتفاقی توی زندگی ما به طور تصادفی یا اتفا ...

یعنی چی؟ جواب میخوام 

2738

من یه بار توی تلویزیون دیدم که یکی گفت چت هم گناهه ⁦☹️⁩ حالا من دارم گناه میکنم تازه دارم گناهی قبلیمو پاک میکردم 🤕

گوش کنم؟😐😐😐😐😐  زود باش 🚶🚶🤔

من تو این ماه اوضاع روحی خیلی خوبی نداشتم میدونی از یه طرف مغازه با صابکارم از یه طرف با یکی از دوستام از اینور با عمم از این ور با بابام ودر اخر با برادر بزرگم درگیری شدیدی داشتیم

من تو این ماه اوضاع روحی خیلی خوبی نداشتم میدونی از یه طرف مغازه با صابکارم از یه طرف با یکی از دوست ...

خوب ؟⁦☹️⁩

2706