2733
2734

پیرو تاپیک قبل که هنوز مطمئن نیستم مشکل شوهرم عفونی باشه و قرار شده باهم بریم دکتر.اما اینکه چندوقته اصلا طرفم نمیاد برای رابطه در عوض وقتی بیرون از خونه است کلی قربون صدقه ام میره. دیشب ساعت ۹ رفت پتو کشید سرشو خوابید دریغ از یه ذره محبت.با این رفتاراش داره شکم به یقین تبدیل میشه. 

البته اینم بگم که خیلی پاک و خوب بوده تا الان شوهرم مثل چشمام بهش اعتماد داشتم.گوشیش رمز نداشت و رفتاراش خوب بود ولی الان باهام خیلی سرده اما وقتی بیرون از خونه است با محبت ومهربون میشه.از صبح دارم همه رفتارای اخیرش و مشکلی که تاپیک قبل گفتم رو کنار هم میذارم و شکم داره قوت میگیره خیلی حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی ک ......!

دیگه رفتاراش جز این چه دلیلی میتونه داشته باشه. اینکه بیرون از خونه انگار منو میپرسته و پشت تلفن رومانتیک و مهربونه اما وقتی میاد خونه بداخلاق و سرده

2740
نمیدونم چطور مطمئن بشم و مچشو بگیرم! مطمئنم پیش پزشک هم بریم نمیذاره من باهاش برم تو مطب

اسی نکنه چیزی مصرف میکنه که دلش رابطع نمیخاد🙄

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706