2737
2739

انگار هزار سال نخوابیدم بدنم درد میکنه گردنم افتضاح کل استخون هام انگار خورد شدن خیلی حال بدیه خیلی

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بد میخوابی شاید

ینی چجوری؟ غلط میزنم

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
جنا میزننت تو خواب

واقعا. چرا اخه نترسون منو 

2738

همه همينجوريم

منكع الان از خواب بيدار شدم

تا٥بعداز ظهر بايد استراحت كنم خستگيم در ره😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
همه همينجوريم منكع الان از خواب بيدار شدم تا٥بعداز ظهر بايد استراحت كنم خستگيم در ره😐

آره بدنم انگار نیاز ب ماساژ داره

2706