2752
2734

الهی عزیززززززممم فقط من ازت خواهش میکنم اصلا نترس و استرس نداشته باش خداروشکر که نی نیت بزرگ شده دیگه حتما وقتشه 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هفته ۳۸

سلام 

شرمنده میدونم خیلی از این تاپیک میگذره 

شما اون موقع کیسه آبتون سوراخ شده بود

اگه آره چی کار کردید 

آخه منم به سوراخ بودن کیسه آبم شک دارم و چون سن بارداریم کمه می خوام قبل دکتر رفتن مطمئن بشم من تو هفته ۲۸ هستم

خونسردی تو حفظ کن برو بیمارستان یه تست کیسه اب بده

پست مال چندین سال پیشه

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
سلام  شرمنده میدونم خیلی از این تاپیک میگذره  شما اون موقع کیسه آبتون سوراخ شده بود اگه ...

بببن منم توهم میزدم 

ببین چجوری واقعا ابه بعدش سرفه میکنی میاد من همین الانشم خیلی ترشح دارم ولی مطمعنم کیسه اب نیست 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲
پدبذارولی احتمال میدم سوراخ شده برواورژانس زنان بایدمعاینه بشی

این برا سال۹۹ خخخ

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
ترشح قبلش طبیعی ولی آب حالت رقیق تر سرعت خروجش هم بیشتره البته سوراخ همیشه حتما برو سونو حتی آزاد بر ...

⁦:⁠-⁠)⁩⁦:⁠-⁠)⁩⁦:⁠-⁠)⁩الان بچش دوسه سالش هست

کاربر قدیمی ام کاربریم حذف شده
2706