2752
2734

من وقتی ترکیدیه صدایی حالت تیک شنیدم.اولشم قشنگ انگارادرارازم اب میومد.

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌

هفته چندی؟ برو بیمارستان

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۳۷ هفته و۶ روزمه

خوش بحالتد☹☹☹🥺🥺🥺

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌
اول تست خانگی "پد تست "انجام دهید !
یک پد (نوار بهداشتی پنبه ای)  بگذارید و یک ساعت صبر کنید.در این یک ساعت راه بروید و به امور طبیعی زندگی برسید!

بعد پد رو چک کنید! اگر خیس بود و مایع به خودش جذب کرده ، به بیمارستان مراجعه کنید. اگر فقط ترشحات لزج روی نواربهداشتی دیدید، احتمال پارگی کیسه آب کم می باشد.
جدیدترین روش تشخیص پارگی کیسه آب در حال حاضر  AmniSure است (آمنیوشور) .
لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
۳۷ هفته و۶ روزمه

خب نترس،خداروشکر که آخرای بارداریته،سریع زنگ بزن به 115 

کیسه آب اگه سوراخ بشه مادر دردی نداره تا کامل پاره نشده خودتو برسون بیمارستان، قدم نو رسیدتم پیشاپیش مبارک باشه🙂♥🌸

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
وای اصلا آمادگی ندارم

عزیز دلم شرایطت الان خیلی خوبه من دوقلوهامو هفت ماهِ دنیا آوردم، آمادگی که نمیخواد 😊خدا خواسته زودتر مامان بشی 🤗♥

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
۳۷ هفته و۶ روزمه

احتمالا کیسه ابته و باید زایمان کنی سریع برو بیمارستان تا بچت به خشکی نیوفته زایمانت سخت میشه

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
2706