2737
2734

پسرم داره شیش ماهش پر میشه. خودم خییییییلی چاق شدم تو بارداری، الآنم روز به روز چاق تر میشم.

یه ذره هم کمتر میخورم، هم شدیداً دلم ضعف میره، هم شیرم کم میشه بچه م مداااااام گریه می‌کنه و خییییییلی طولانی میک میزنه کمرم درد میگیره از بس میشینم.

چی کار کنم که هم شیرم کم نشه هم بتونم وزن کم کنم؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دقیقا مثل شمام  فکر میکردم لاغر میشم با شیردهی ولی نشد

آخه من خیلی حس سنگین بودن دارم و زانوهامم درد می‌کنه😭

چی هست؟؟؟ میشه توضیح بدید

اسم سایت هست

همه جا تبلیغش هست.. 

واسه دکتر روشندل هستش .. رژیم بارداری و شیردهی و .. لاغری و .. میده

من اشتباه کردم رژیم بارداری نگرفتم

از اضافه وزن میترکم 

2738
تودوره شیردهی رژیم مخصوصی میدن که شیر کم نمیشه بعداون دل ضعفه ها بخاطر عادت به خوردنه براشیر دادن نی ...

از کجا بگیرم؟

سایت خاصی میشناسی؟

من قد۱۵۸ وزن۷0.کالری شماری شنیدم خیلی خوبه.منم یه پسر۶ماهه دارم همشم ب خودم تلقین میکنم گرسنه ام.اخرشباهم میشینم یه دل سیرمیخورم وقت خاب

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
از کجا بگیرم؟ سایت خاصی میشناسی؟

راستی من خودمم ۹۴کیلو شده بودم الان که بچم یکسالشه به لطف اون متخصص ۶۹کیلو شدم بخاطر شرایط کرونایی شماره شو گرفتم برام رژیم میفرستاد اگه خواستی میفرستم شماره شونو 

راستی من خودمم ۹۴کیلو شده بودم الان که بچم یکسالشه به لطف اون متخصص ۶۹کیلو شدم بخاطر شرایط کرونایی ش ...

سلام عزیزم میشه لطفا یه توضیحی بدی در مورد رژیم لیمونی.اخه خیلیا گفته بودن رژیم چرتیه و بدرد نمیخوره

میشه برا خونه دار شدنم صلوات بفرستین؟من هر امضایی ک درخواست صلوات کرده باشه میفرستم امیدوارم شما هم برا من بفرستین  
2706