2733
2739

سلام دوستان ... من تازه عروسم و حدود ۶ ۷ ماهه عروسی کردیم

حالا همه میگن بچه دار شو ... خودم و همسرم با اینکه عاشق بچه ایم تصمیم نداریم فعلا بچه دار شیم

میخوایم یکم خودمونو جمع و جور کنیم چند تا سفر بریم و منم قصد تحصیل دارم ... خانواده همسر و خانواده خودم میگن تو برو دانشگاه بچه تو بزار پیش ما ... ولی اصلا دلم نمیخواد بچم رو یه جای دیگه بزارم و با تربیت مادر شوهر یا مادر خودم بار بیاد ... و اصلا دوست ندارم که بعدا حسرت اینو بخورم که بزرگ شدن بچه ام رو ندیدم !!

همه میگن که یکی رو بیارین تا مردم بیخیال شن ( خود مردم برام مهم نیست چه برسه به حرف مردم !!!)

ولی میگن اگه الان بچه دار نشین و جلوگیری کنید بعدا بچه دار نمیشین ( از این میترسم )

حالا دوستان نظر شما چیه و شما چند سال بعد از ازدواجتون بچه دار شدین؟

بعد سه چهار سال تصمیم به اقدام بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید بری دکتر چند تا آزمایش می‌نویسه و سونو و ... اگه مشکلی نداشته باشن میگه که تا دوسال میتونی جلوگ ...

واسه چی رفته بودی دکتر که اینو گفت؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
باید بری دکتر چند تا آزمایش می‌نویسه و سونو و ... اگه مشکلی نداشته باشن میگه که تا دوسال میتونی جلوگ ...

من رفتم پیش ماما قرص بهم داد گفت هیچ مشکلی پیش نمیاد ما خودمون به اونایی که قصد بچه دار شدن دارن ۶ ماه قرص جلوگیری میدیم بعد میگیم قطع کنن تا سریع تر باردار بشن

یه خانومی هم میشناسم ۱۵ سال جلوگیری کرد بعد که قطع کرد ماه بعدش باردار شد 

ولی باز هم میترسم  

واسه چی رفته بودی دکتر که اینو گفت؟

همینجوری چکاب 

که البته من حرفاشو گوش نکردم و یک سال و نیم هم پیشگیری کردم باز رفتم گفت باید اقدام کنی بخاطر تخمدان پلی کیستیک 

منم اقدام کردم 

2740

خودت و شوهرت چند سال دارین؟

بهشون بگو،دعوت یه عضو جدید به خانواده،تصمیمی هست که پدر و مادرش میگیرن.وقتی از لحاظ روحی و مالی در ارامش بودیم و وقتی که احساس نیاز کردیم و وقتی که مطمئن شدیم که میتونیم از هدیه خدا به خوبی نگهداری کنیم،اون موقع بچه دار میشیم

همینجوری چکاب  که البته من حرفاشو گوش نکردم و یک سال و نیم هم پیشگیری کردم باز رفتم گفت باید ا ...

پس چرا سونو هم نوشت؟من همیشه فوبیای مریضی دارم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

من بعد دو سال اونم برای حرف مردم وگرنه نمیخواستم جلو هدفاتو میگیره بچه دروغ میگن که نگه میدارن همش الکیه فقط دو روز اول مشتاقن به بعدش نگه نمیدارن برات ببخشیدا ولی خرنشی بیاری اگه خدابخواد بچه دار میشی نترس من بعد دوسال اقدام کردم به بارداری مادرشوهرم بنده خدا میگفت زوده خودتون بچه این ولی عمه های شوهرم و دوروبریا میگفتن شوهرمم ترسیده بود گفت نکنه بچه دار نشیم ولی خب زودم شدیم شاید یکی دوماه طول کشید ولی از سالنم خودمو زدم نتونستم برم دیگه هم موقع باردایهم تا پنج شیش ماه بعدش😭

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

نه به حرف خانواده ها باش نه مردم . ببین صلاح زندگی خودت چیه . 

بچه واقعا دست و پای ادم و میبنده نه مسافرت میتونی درست حسابی بری .نه گردش نه درس و دانشگاه. حتی یه خواب راحت نداری لااقل تا دوسال.

جواب سفت و سخت به خانواده ها بدین یا کرونارو بهونه کنید

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
2706