2733
2734
عنوان

کدوم به نظرتون بهتره😳😕

113 بازدید | 19 پست

خانما به نظر شما بین این سه تا رشته کدوم بهتره ممنون میشم بگین یا اگر تجربه دارین که خیلی بهتر😍

دندان پزشکی

داروسازی

مهندسی پزشکی

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         

دارو

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دندون پزشکی بازار کارش عالیه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
مهندسی پزشکی ک اصلا 

بهم گفتن

ممنون که نظر دادین

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         
خدایی الان داری دندون و با مهندسی پزشکی مقایسه میکنی😳

😂😂

سه تا دوستیم سوال هرسه تامون یه جا پرسیدم دیگه 😂😂😂

فکر کرده چون توشون اسم پزشکی هست لابد یکین و خوبن😅🙊

نه بابا دوستم گیر داده بهش با اینکه قبلا بهم گفتن زیاد جالب نیست