2737
2734
عنوان

چیکار کنم من بدبخت چیکارررر😔

860 بازدید | 66 پست

دخترا من تو استراحت مطلقم خونه مامانم

با اینکه خونه دو طبقه هس مامانم اینا از روز اول اصن تعارفشم نزدن که شوهرمم پیشم بمونه و تنها نباشم و دلتنگش نشم😢

علاوه بر این هر هفته دو باری میتونه بم سر بزنه که مامانم اوایل چیزی نمیگفت ولی رفته رفته ناراحت میشد و هی قیافه میومد ک براش زحمته و اینا منم تو این حالم دارم خفه میشم دیگه از دلتنگی از دوری همسرم از دوری از خونه ام یواش یواش هم دارن منت میذارن سرم

بابام هم که از بچگی با ما خوب نبود آخرشم به مامانم خیانت کرد زندگیمونو نابود کرد حالا هم هر وقت من تو حمومم یا بیرونم واسه دکتر با مامانم دعوا میکنه که این واسه چی مونده خونه ی ما!باورتون میشه من دخترشم و میگه این...دستش باشه و اگه خونه ب نام مادرم نبود همه مون رو بیرون کرده بود هیچوقت نه دلسوزمون بود نه محبت دیدم ازش از سه سالگی هم کتک خوردم ازش نه تنها من برادر طفلکمم همینطور ازش متنفرم...ولی مجبورم چون بچه ام داشت سقط میشد به زور با ۳۰ تا آمپول پروژسترون و چندین بسته شیاف نگهش داشتم...خدا نگه داشت برام

عصری طفلی شوهرم زنگ زد که عشقم دلتنگتم بیام پیشت مامانم باز قیافه رو تو هم کرد ک وای واسه چی گفتی بیاد هی گفتم مامان من نگفتم خودش خواست بیاد

گف تو نمیگی من واسه ۶ نفر شام گذاشتم فقط و اضافه شام نذاشتم دیگه خواهرمم برگشت گف مامان یبار میگی خونه تمیز نیس نیاد ما مرتب میکنیم یبار غذارو بهونه میکنی الان ک غذا هم زیاده خونه هم تمیزه دیگه چی میگی ینی چی یه داماد حق نداره بیاد خونه ما و زنش رو ببینه تو این وضعیت

بچه ها واقعا موندم چیکار کنم

از طرفی بابام میره تو اتاقش هر وقت شوهرم میاد و تلویزیون میبینه نه حرفی میزنه با طفلک شوهرم نه چیزی اونم میاد بیچاره اصن بهش خوش نمیگذره واقعاااا این شانس منه آخه...من الان چیکار کنم

شوهرمم راضی نیس برم خونه تنها بمونم میگه صب تا شب سر کار هستم و تو تنهایی این دو ماه آخر اتفاقی برات نیفته...

خداااا خداااااا چجوری میتونن واقعا چرا....

وااااای عزیزم چقدر ناراحت شدم برات

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه پی یه چیز رو‌به تنتون بمالین شما و همسرت.به هر حال بازم اونا حق دارن حوصله نداشته باشن

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

عزیزم برو خونت

منم ۹ماه استراحت مطلق بودم همسرم مراقبم بود پخت و پز و کارای خونه و رفت و روب رو میکرد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خب اگه مادرشوهرت باهات راحته توام باهاش راحتی برو اونجا

اون ور هم باباش خسیسه بدبخت یه چراغ روشن میکنی دق میکنه با پدرشوهرم راحت نیستم نمیدونم برم اتفاقی میفته یا نه..

2738
2706