2737
2734
عنوان

دوستان یه لحظه بیاید

53 بازدید | 8 پست

پیام رسان ایتا نصب کردم بعد یه نفر ای دی کانالشو داد چطور میتونم ای دیشو بزنم کانالشو پیدا کنم 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

قسمت سرچ ندار؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

لطفا بگید برم تو کدوم قسمتش 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قسمت سرچ ندار؟

منظورت کجاست دقیق کسی میتونه بهم توضیح بده 

2728

کسی نمیدونه 

منظورت کجاست دقیق کسی میتونه بهم توضیح بده 

من ندارم 

ولی باید ی سرچی داشتع باش 

علامت ذره بین ندار؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من ندارم  ولی باید ی سرچی داشتع باش  علامت ذره بین ندار؟

اوکی مرسی فهمیدم 

2738
اون گوشه بالا بالا  اون جا هست قسمت سرچش

آره الان دیدم اولین بارمه وصل کردم