2733
2734
عنوان

مانتوکتی مده هنوزیا نه؟

209 بازدید | 13 پست

میخوام بدن برام بدوزن بنظرتون مدهست هنوزازمانتوی بلنددیگه خسته شدم اگرمده بیشترچه مدلی منظورم یقه ودکمه اش هست؟؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕

من خیلی دوس دارم و چیزی که بهم بیاد می پوشم بیخیال مد

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مانتو كتي مده اما نه مدل كلاسيك اش از اين مدل كتها كه حالت اور دارن يه مقدار گشاده و خيلي كوتاهه سرشونه هاش يه خورده ول ميشه از اونا من ميبينم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من خیلی دوس دارم و چیزی که بهم بیاد می پوشم بیخیال مد

منم خیلی پیرونیستم امانمیخوامم هزینه کنم چیزی بپوشم ک مثلاالان خییلی کم میپوشن

2740

مانتو کتی هیچ وقت از مد نمیره ولی چه کاریه بدی بدوزن بازاری هم تن رو میبینی که بهت میاد یا نه هم ارزون تر در میاد

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
هیچ وقت از مد نمیره فقط مدلاش عوض میشه برو اینستا ببین کلی مدل شیک و قشنگ هست

دقیقاهمینومیخوام بدونم ک الان بیشترچه مدلی میپوشن

مانتو كتي مده اما نه مدل كلاسيك اش از اين مدل كتها كه حالت اور دارن يه مقدار گشاده و خيلي كوتاهه سرش ...

میشه ی عکس بذاری ببینم فردامیخوام بدم خیاط پارچمو

مانتو کتی هیچ وقت از مد نمیره ولی چه کاریه بدی بدوزن بازاری هم تن رو میبینی که بهت میاد یا نه هم ارز ...

بازارنمیرم خیلی بیشترمیخوام بدونم چ مدلی ازمانتوکتی الان بیشترمیپوشن

بازارنمیرم خیلی بیشترمیخوام بدونم چ مدلی ازمانتوکتی الان بیشترمیپوشن

برو اینستا هشتگ مانتو کتی بزن کلی مدل میاد 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار...