2733
2739
عنوان

خانم های متاهل بیان فقط

228 بازدید | 24 پست

شوهر شما سر گوشی شما می ره واکنش شما چیه من شوهرم هر روز سر گوشی منه اعصابم خورد میشه سرگیجه دارم حس میکنم دارم دق میکنم به خدا خسته شدم من دلم میخواد حریم خصوصی داشته باشم به نظرتان من مشکل دارم یا اون؟ باهاش صحبت میکنم فایده نداره اصلا کار خودشو انجام میده 

برای منم میره 

کلا گوشیم تلفن عمومیه😂😂

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

هر دو سه روزی یبار فقط وضعیتا رو میبینه.من همش توی اینستاشم😑😂

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

گاهی میره 

حساس نیستم فقط گفتم چتامو با خانوما نخونه 

با اینحال خودم از قبل چیزایی که نباید بخونه رو پاک میکنم 

موافقم که ادم باید حریم خصوصی داشته باشه ولی فکر میکنم اگه اصلا نذارم به گوشیم دست بزنه فکر میکنه خبریه

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.

اصلا نمیره 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706