2737
2734
عنوان

من هم مادرم😔😔...

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 37 پست

برید سراغ هومیوپاتی

اگه نمی دونید هومیوپاتی چیه سرچ کنید تو نت بخونید

شاخه ای از علم پزشکی

که بسیاری از بیماریها رو که طب رایج درمان نداره رو درمان میکنه

مثل میگرن افسردگی نازایی و....

دارو چی میخورن؟

نمیدونم پیش یه دکتری توی اهواز رفت یه نسخه بهش داد زیاااد فایده نداشت

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیل نازایی تون چیه؟؟ کدوم شهرید؟؟

ضعیف بودن اسپرم همسرم

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘
نمیدونم پیش یه دکتری توی اهواز رفت یه نسخه بهش داد زیاااد فایده نداشت

ویتامین ای تاثیرش خوبه

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘
2731
ویتامین ای تاثیرش خوبه

ویتامین ای زینکوویت سلن پلاس لووکارنیتین تاموکسیفیلین ویتامین سی 😂😂😂جونم برات بگه جینسینگ خرنوب 😂😂😂😂همممه اینارو خورده آها دوسین و زالو و حجامتم رفته زور خدا رو که نداریم داریم؟نمیخواد مگه زوره؟فقط ای وی اف و آی یو آی مونده ماه دیگه میرم واسه آی یو آی ببینیم چی میشه 

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2740