2733
2734
عنوان

یه مادر داره زجر میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 54 پست
نیم ساعت قبل از صبحانه، ناهار، عصرانه و شام عرق شیرین بیان ۱۰ سی سی نیم ساعت بعد از صبحانه ناهار عص ...

عزیزم قوربونت لطف کردی یه دنیاممنونتم 😘😚😙😍😙😘😚

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
نیم ساعت قبل از صبحانه، ناهار، عصرانه و شام عرق شیرین بیان ۱۰ سی سی نیم ساعت بعد از صبحانه ناهار عص ...

اینارو فوق تخصص اطفال نوشته ها نه دکتر طب سنتی...یعنی با خیال راحت برای بچت بده...

عرق ها رو با نبات زعفرونی هستا ها...با اون شیرین کن نخورد هم به زور بریز تو حلقش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قوربونت لطف کردی یه دنیاممنونتم 😘😚😙😍😙😘😚

یا علی بگو از همین فردا شروع کن

من درمانده شده بودم، هر دکتری، هردارویی....دریغ از یک درصد بهبودی

این اواخر هم وزنش کم شده بود و اشتهاش  بیش از اندازه کم

نوشابه، چیپس و پفک و سس کچاب و مایونز و کاکائو و قهوه هم کلا تعطیل شه تا انشاالله بعد بهبودی ...که من کلا دیگه نمیدم

یا علی بگو از همین فردا شروع کن من درمانده شده بودم، هر دکتری، هردارویی....دریغ از یک درصد بهبودی ...

حتما ممنون عزیزم

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2728
شروع کردی خبرم کن اگه تونستی از این مارک ممتازها بگیر نشد هم زیاد فرق نمی‌کنه

حتما منم بنده ی بدخداولی بازدعاتون میکنم

همش بالا میاره ازموقعی که بدنیا اومده تاالان انقدردکتراچرخوندم خسته شدم آب شدم جیگرم پاره شده

رفلکس شدید معده نداره احیانا؟ پیش یه دکتر طب سنتی ببر یا برو پیج دکتر حسن اکبری یا کرد افشاری تو اینست گرام هست.اینترانتی ویزیت میکنه..احتمالا طبع معدش خیلی خیلی سرد نمیتونه چیزی رو قبول کنه بر میگردونه.چیزی نیست به خواست خدا ان شالله خوب میشه فقط خودت استرس نداشته باش رو بچه اثر بدتر نمیزاره گلم.

سلام خانم گل..من زنگ زدم گفتن برای دوهفته دیگه وقت دادن تااون موقع میمیرم زحمتی براتون دارم میشه اسم ...

خانمی اشتباه نکن عزیزم.شاید علایم یکی باشه ولی دلیلش شاید چیز دیگه باشه و با اون داروها بدتر بشه.بچست نمیشه خود درمانی کرد.

2738
شروع کردی خبرم کن اگه تونستی از این مارک ممتازها بگیر نشد هم زیاد فرق نمی‌کنه

سلام عزیزم منو یادتونه داروهاروکه گفتید استفاده کردم پسرم خوب نشدهنوزم گرفتارم دیگه نمیدونم چیکارکنم ولی هیچوقت خوبیتونوکه درحقم کردیوفراموش نمیکنم 

سلام عزیزم منو یادتونه داروهاروکه گفتید استفاده کردم پسرم خوب نشدهنوزم گرفتارم دیگه نمیدونم چیکارکنم ...

فردا صبح یازده به بعد شروع کن به دکتر اذرهوشنگ زنگ بزن و وقت بگیر

به من اعتماد کن فقط اونه که تشخیص میده و درمان میکنه.