2737
2739
عنوان

هر چند روز میرین خود مادرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 22 پست
واقعا قهر میکنن؟ چ مسخره چ لزومی داره واقعا هر روز؟  منم طبقه بالاشونم ولی اصلا قاعده خاصی ند ...

نمیدونم والا خواهر

اگ نریم فکر میکنن رفتیم بیرون خوش بگذرونیم قهر میکنن ک چرا اونا رو نبردبم باید بریم حاضری بزنیم 😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
انشالله عزیزم توکل به خدا بزودی مستقل بشید😍

مرسب عزیزم فهمیدم با ایشالا ماشالله درست نمیشه شاید یک معجزه

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا خواهر اگ نریم فکر میکنن رفتیم بیرون خوش بگذرونیم قهر میکنن ک چرا اونا رو نبردبم باید ب ...

وااای خب بزار فکر کنن قهر کنن😑 دوبار اینجوری کنید عادت میکنن

نمیدونم والا خواهر اگ نریم فکر میکنن رفتیم بیرون خوش بگذرونیم قهر میکنن ک چرا اونا رو نبردبم باید ب ...

چقد سخته اینجوری 

ولی اهمیت ندین هرکار دلتون میخواد بکنین کم کم عادت میکنن دیگه ناراحتم نمیشن

2731
وااای خب بزار فکر کنن قهر کنن😑 دوبار اینجوری کنید عادت میکنن

شوهرم همراه نیس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
چقد سخته اینجوری  ولی اهمیت ندین هرکار دلتون میخواد بکنین کم کم عادت میکنن دیگه ناراحتم نمیشن

شوهرم همراه من نیس ک

ما تو یه ساختمونیم...خودت دیگه حدس بزن...هر چقدرم نریم باز توقع هست...واسه من و همه کسانی که طعم است ...

نه اصلا اینطور نیست ،من با مادرشوهر و خواهرشوهر تو ی ساختمانیم هفته ای ی بار همو میبینیم بدون بحث و.... 

کار ب کار هم نداریم،تنهاییم تابحال خونه هیچ کدوم نرفتم 

2738