2737
2734
عنوان

خانومایی ک سابقه بارداری دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 84 پست

سلام خانوما من 8روزه عقب انداختم هرچی بیبی چک میزنم مثبت میشه سریع یکم کمرنگه ولی کاملا مشخصه ولی دوروز پیش ازمایش دادم منفی شد بتام 9بود ولی 3بار بعدش بازبیبی چک گذاشتم همش مثبت شد الان چیکار کنم سردرگمم احتمال بارداری هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی خواست خدا بوده😍انشاالله هميشه تنشون سالم باشه  وقدر مادر خوبو فهمیده ای مثل شمارو بدونن💐ا ...

ممنونم عزیزم

خانمی تا سه ماه اول سونو واژینال یه جورایی ممنوعه ها

سر بچه دومم که بچه معلوم نشد مجبور شدم سونو واژینال بدم ولی باز پیدا نمیشد سومین سونو تو ده هفته با سونو معمولی معلوم شد

این دکترت دیوونه هست برا الان گفت برو سونو خیلی دکترت مشکل داره یکسره تورو داره از آز بتا میترسونه

در صورتی که واقعا بارداریت نرماله

انشالله نی نیت رو سالم بغل بگیری 

2731
ممنونم عزیزم خانمی تا سه ماه اول سونو واژینال یه جورایی ممنوعه ها سر بچه دومم که بچه معلوم نشد مجب ...

چی بگم والا اصن از دست این دکترا آسایش نداریم🤦‍♀️توکل به خدا ممنونم😍😘

مال شما خوبه مال من کمه😭

فکر کنم عددش خوبه  احتمالا تاریخ بارداریت را اشتباهی زدن 

نگران نباش الان ک جوابش را ببینی  عددش کلی زیاد شده 

مطمئنا بارداری  

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2738
از من میشنوی حتما عوضش کن تو رو خیلی اذیت میکنه بارداری اولم دکتر راه به راه سونو میداد آخر هفت ماه ...

وااااای منم۸هفته رفتم سونو  می گفت رحمت خالیه  احتمالا بارداری خارح رحمیه  جونت در خطره   اینقدر بهم استرس میداد دکتر بداخلاق  

رفتم پیش ی ماما بدون سونو   بادست معاینه  کرد از رو شکم کفت بارداری بچت هم سرجاشه  نکران نباش ای

نقدر هم سونو نرو  تا ۱۲ هفته  

الام پسرم ماشالله ۵ سالشه فداش بشم 

خدا دامن همه منتظرا راسبز کنه

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
وااااای منم۸هفته رفتم سونو  می گفت رحمت خالیه  احتمالا بارداری خارح رحمیه  جونت در خط ...

مو به تمام تنم سیخ شد واییییییییی

خدای من باور نکردنیه

پس برای تو هم مثل من شده بودی

وایییی از این سونوگرافی که الکی الکی باعث میشه دکترا دستور سقط بدن

خدا پسرت رو حفظ کنه💖

پسر منم الان دو سالشه بچه به این خوبی رو دستور سقط داده بودند

مو به تمام تنم سیخ شد واییییییییی خدای من باور نکردنیه پس برای تو هم مثل من شده بودی وایییی از ای ...

ب خدا راست میگم 

ب خیلی ها کفتم اینو 

خدا نگهدار گل پسر شماهم باشه 

الهی خیرشا ببینی 🌺🌺🌺🌺🌺

2706