2737
2739

سلام

پدر و داداشم رفته بودن مغازه عموم،یه آقایی اونجا بودن،داشتن صحبت میکردن،آقاهه به داداشم گفت من نابینا نبودم،الان ۳ساله که نابینا شدم،چند سال پیش یه نابینایی رو مسخره کردم نابینا شدم خودم...

عین واقعیت

حتما براتون پیش اومده،حتی تو دلتون هم از کسی ایراد نگیرید سرزنش و مسخره نکنید،که کاینات حواسش به کوچکترین فکرمون هست...طوری برنامه ریزی میشه این دنیا که در همون موقعیت قرار بگیرید

من بشخصه خیلییی موارد دیدم...الان تک تک میاد تو ذهنمه

خیلی عجیبه این دنیا...

(حالا بحث فلسفیش به کنار در کل گفتم)

هنوز هم بلند پروازم👸❤

اره من بچه بودم

انگشت پای شوهر خالم به نظرم مسخره میومد

به طرز عجیبی انگشتای پام مثل اون شد😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا پولدارها رو از ته دلم مسخره میکنم ،چقدر پولدار ها و کسایی که شغل های رده بالا دارن مسخره اند🤣🤣امتحان کردم ایشالا جواب داد میگم بهت 

ولی جدای شوخی تا حدودی قبول دارم حرفات رو

یادگرفتم روی پای خودم وایسم چون موقع سختیا  دیگه کسی دورم نیست
2728