2733
2739

تا دوماه دیگه میخوام حدااااقل سه چهار کیلو اضافه کنم ...به نظرتون چی بخورم ؟؟    

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سیب زمینی آبپز شیر پر چرب با کنجد شیره انگور کره گردو

همشووو بخدا امتحان کردم ... دریغ از یه گرم اضافه کردن 

من دکتر تغذیه رفتم. دو تا از داروهاش عامل اصلی افزایش وزنم بود. یکی شربت سیپروهپتادین که نیم ساعت قبل شام یک قاشق باید بخوری یکی هم پودر افزایش وزن گین آپ که بعد از ناهار و شام یک لیوان باید درست کنی بخوری

دوماه یا شایدم بیشتر .. سیپروهپتادین خوردم ... اوایل خیلی خوب بود تاثیر داشت بشدت خواب آلود و گیج میشدم و تپلی شده بود صورتم  ...  ده روز نخوردم کل پف صورتم خوابید 

از همون موقع معده درد ولم نمیکنه 🙍🙍

2738
من خیلی وزنم کم بود داییم برام یه رژیم نوشت توی یک ماه به اندازه ایی که باید رسیدم

عزیزم چه رژیمی بود ؟؟

من دکتر تغذیه رفتم. دو تا از داروهاش عامل اصلی افزایش وزنم بود. یکی شربت سیپروهپتادین که نیم ساعت قب ...

متاسفانه من از بس به حرف اینو اون اعتماد کردم و هر آشغالی ریختم تو معدم ... الان معدم هیچ دارویی نمیپزیره و تاثیر نمیگیرم دیگه 🙇🙇

چه جوری بگم آخه بر اساس چیزهای که دوست دارم ندارم برام نوشت

من پیش مشاور تغذیه نرفتم تا حالا ... وگرنه هر روشیو امتحان کردم جواب نگرفتم 

سیپرو ... شیکوریدین ... گین آپ .. جنسینگ ... اپل ... همشو امتحان کردم بیجواب موندم 

2706