2737
2734

می‌خوام مبل و میز ناهارخوری بگیرم رنگ فیلی ولی نمی‌دونم با چه رنگی ست کنم .. خونه ام سفید و صدفیه و گل و گیاه زیاد دارم هیچ رنگ دیگه ای نیست که بترسم هارمونی نداشته باشه اما گیج شدم نمی‌دونم چ رنگی بزارم در کنارش مثلاً رنگ مبل تک نفره ها سبز زیتونی بگیرم که به گل و گیاه بیاد یا آبی بگیرم یا صورتی یا خردلی؟  رنگ فرش و پرده هم با این رنگ ست میشه

بخند و برقص و شاد باش تو فقط یکبار زندگی میکنی دیوونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه رنگی باهاش ست میشه. 

آبی درباری 

سبز اشرافی

بنفش بادنجونی 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2738

هرچی میگیری سفید یا کرمی نگیر چون خونه روح میخواد، آدم کسل میشه تو خونه ای که اکثر رنگ دکوراسون سفید باشه

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

به نظرم صورتی ارامش خونه و بیشتر و ست بیشتری ایجاد میکنه

بیاید ادماعه قشنگیـ باشیمـ :)                                   خدامو دوص دارم :)                                                  دور و نزدیک از دین:)                                               ی رفیقـ عع که گیر کردم و دصتمـ و گرفته:)                   دیه ی آدم چقدع:)                                                    صی ۱۰۰میلیون؟:)‌                                                    آخه کدوم رفیقمـ صی۱۰۰میلیـــون بهم قرض دادع :)    کهـ قد خدام بخوامش؟:)                                          کدومشون فحش دادمش...بد کردم بش...یادم رفته کهـ هصد و باز هوامو داشتع؟:)                                   نمیدونم کیهـ یا چه شکلیهـ ولی میدونم اونی که ی ذرع از عشقش رو در ما دمید و اینجوری عاشق شدیم خیلی قشنگـ ترع از این حــرفا:)                                         خلاصه کوچیکتیمـ اوص کریمـ :)
هرچی میگیری سفید یا کرمی نگیر چون خونه روح میخواد، آدم کسل میشه تو خونه ای که اکثر رنگ دکوراسون سفید ...

خونه ام الان سفید صدفیه و اره لی روح هست می‌خوام یه رنگ بزارم موندم چی بزارم فقط قهوه ای و کرم اصلا خوشم نمیاد

بخند و برقص و شاد باش تو فقط یکبار زندگی میکنی دیوونه
2706