2752
2739
عنوان

۱۵ روزه زایمان کردم شوهرم بداخلاقی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من از روز ۵ به بعد خودم تنها کارامو کردم 

وای نه  گلم 

الان جوونی دو روز دیگه رفتی رو سن میفهمی  ما زنی که تازه رایمان کرده حداقل تا ۳۰روز خواب همش که خوب بشه 

بیشتر مراقب خودت باش

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2731

عزیزم مادرت چرا بیشتر از ۱۰روز مونده؟مگه دور از جونت کلفته شماست که همسرت میگه چرا خونه رو تمیز نمیکنه؟مادرت فقط باید مراقب تو باشه.از  مادرت تشکر کن و بگو بره خونش

کلا همینه بچه که میاد انگار مردا زایمان کردن 

من سزارین بودم دوماه خونه مادرم موندم 

البته ی ماه ک گذشت یکم بهتر شدم حتی غذا هم خودم میپختم برا مادرم اینا ولی مشکلی ک داشتم سرپا میموندم زیاد نشستن برام عذاب بود یا دراز میکشیدم نمیتونستم پاشم بدون کمک تقریبا سه چهارماه اینجوری بودم 

حتما باید دستمو ی دیوار میگرفتم بشینم یا پاشم 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 

فكر ميكردم فقط شوهر من بعد زايمان خل شده بود😂😐

نميدونم زايمانشو ما ميكنيم بچه داربشو ما ميكنيم اونا چشون ميشه

سر پسرم روزاي اول همش دعوامون ميشد با اين ك اخلاقش واقعا خوبه

حالا اين دفعه از اول باهاش طي كردم زايمان ك كردم حق نداره چند وقت رو حرفم حرف بزنه😂😂ظاهرا قبول كرده😑

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
باورت میشه دلشوره دارم از صبح ؟دلیلشو نمیدونم اصن نساعد نیستم پیش مشاور رفتم میگه باید بزنی ب بی خیا ...

ایه الکرسی بخون 

صلوات بفرس

تا بارداری همش استرس بعد بارداری بدتر اون

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

از ۸ صبح با بیخابی پاشدم غذا اماده کردم میگم ساعت ۱ اماده س میگه دیره .داره زررررر میزنه بهانه میاره الکی .راه ها بسته س مامانم باید موقعیت باشه که بره تهران 

از ۸ صبح با بیخابی پاشدم غذا اماده کردم میگم ساعت ۱ اماده س میگه دیره .داره زررررر میزنه بهانه میاره ...

هشت صبح چی پختی که پنج ساعت طول میکشه اخه؟

بزرگترین دشمن هرکس خودشه