2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری ؟؟میگن عفونت اسپرم رو میکشه 

برا من عفونته اونجوری نبودا از این سفیدا ازم درمیومد ۴ ماهم هی میرفتم دکتر فرقی نمیکرد این ماه دکتر بهم شیاف داد سه تاشو زدم بقیش بمونه بعد پریودی استفاده کنم ک پریود نشدم دیدم حامله ام

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
2738
برا من عفونته اونجوری نبودا از این سفیدا ازم درمیومد ۴ ماهم هی میرفتم دکتر فرقی نمیکرد این ماه دکتر ...

یعنی شیاف میزدی رابطه ام داشتی؟اخه دکتر بمن گفت یه هفته رابطه نداشته باش .ی هفته نداشتم

بله من عنبر نثارا دود کردم قارچ گرفته بودم دفعه دوم باردار شدم فک کنم سر پسرم بود ن این یکی. 

خیلی شنیدم از عنبارنثارا.من قرص خوردم و شیاف زدم یه هفته دیگ تموم شدن انشالله ک خوب شده باشم با یکی دوبار بگیره 

یعنی شیاف میزدی رابطه ام داشتی؟اخه دکتر بمن گفت یه هفته رابطه نداشته باش .ی هفته نداشتم

ن ما تو این ماه یکی دوبار رابطه داشتیم منظورم دخول هستا بعد رفتم دکتر شیاف داد رابطه دخولی نداشتیم فک کنم تو همون یکی دوبار گرفته

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊