2737
2734
ما از اینور بوم افتادیم و اونا از اونور بوم:) مردای ما انقد ندیدن که به صغیر و کبیر و پوشیده ولخت ر ...

منم موافقم. 

به نظرم اگر پوشش ها ساده بود مثلا بلیز آستین بلند و شلوار و یه مدل موی ساده مثلا دم اسبی و صورت بدون آرایش و از همه مهم تر آدم ها متعهد بودن و افکارشون سالم بود خیلی خوب میشد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کشورمون حیوان همسری داریم؟ حرف شما متین که همه جا ادم مریض وجود داره

نه یه چی دیگه هست 😅البته هنوز به اون مرحله نرسیدن ازدواج کنن 

هندی ها بیشتر رسم حیوان همسری دارن که خب اونم ریشه تو اعتقاداتشونه یه عدشون 

بیشترین خبرو دریاره اونها خوندم

2731
تعادل عزیزم....

به نظرم اگه شرایط اقتصادی خوب باشه همه بتونن ازدواج کنن و خانوماشون جلو بقیه رعایت کنن دیگه مشکلی پیش نمیاد

جلو همسرشون بی حیا جلو بقیه حیا کنن همه هم به نیازشون میرسن هم هرج و مرج نمیرسه

به نظرم مقصر این از بوم افتادنه اقتصاد بوده نه حجاب

به نظرم اگه شرایط اقتصادی خوب باشه همه بتونن ازدواج کنن و خانوماشون جلو بقیه رعایت کنن دیگه مشکلی پی ...

بله حرف شما درسته چیزای زیادی هستن که باعث این اتفاق شدن،حجاب رو من مثال زدم و اقتصاد رو شما،

البته که خیلی چیزای دیگه هم دخیله

2740
عزیز شما نمیتونی یه سری مسایلو ریشه ای حل کنی اون بچه که بیرون و جاهای دیگه هزارتا چیز میبینه حداقل ...

فرق خارج با ایران چیه ؟ غیر از همین حدودهایی که خودمون گذاشتیم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
فرق خارج با ایران چیه ؟ غیر از همین حدودهایی که خودمون گذاشتیم

عزیزم برای منی که خودم دارم خارج ایران زندگی میکنم و ایرانم زندگی کردم خیلی خیلی فرقشونه من خودم حجاب ندارم فکر نکن محجبه و مذهبیم که اینجور میگم یه سری مواردو باید داخلش باشی تا درک‌کنی منظورم چیه 

عزیزم برای منی که خودم دارم خارج ایران زندگی میکنم و ایرانم زندگی کردم خیلی خیلی فرقشونه من خودم حجا ...

یعنی شما راحت باشی ما که اینجاییم مشکل فرهنگمون رو حل نکنیم؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
یعنی شما راحت باشی ما که اینجاییم مشکل فرهنگمون رو حل نکنیم؟

میتونی حل کنی بفرما یه جور میگی انگار شما یه نفر بری جلو همه چی حله یکم واقع بین باش 

بعدم چه ربطی داره شما سوال پرسیدی  جواب دادم  مگه شما میدونی من چطور راحتم یا نیستم ؟

بحثو ادامه ندیم که دلخوری پیش نیاد 

نظر شما هم‌ محترم 

روز خوش

2706