2733
2739

منم مثله شمام. پسر خالم رو واقعا به چشم بچه نگاه می کنم ولی خب دیگه بزرگ شدن و به سن بلوغ رسیدن بهتره جلوشون لباس پوشیده تنمون کنیم و یه روسری هم الکی بندازیم رو سرمون دیگه خواهر جان. مخصوصا بچه های الان که چشم و گوششون اصلا بسته نیست متاسفانه

خوب همین حجاب کن حجاب کن محیط بسته شد دیگه

عزیز شما نمیتونی یه سری مسایلو ریشه ای حل کنی اون بچه که بیرون و جاهای دیگه هزارتا چیز میبینه حداقل ادم سهیم نباشه اگه خارج ایران بود بچه ها از بچگی و حد ابادی  رو یه میز و یه شرایط بزرگ میشدن حرفی نبود ولی جامعه ما خیلی بسته هست نمیتونی کاری کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اونور گرسنه نیستن؟ بیخیال.....

ما از اینور بوم افتادیم و اونا از اونور بوم:)

مردای ما انقد ندیدن که به صغیر و کبیر و پوشیده ولخت رحم نمیکنن و مردای اونا انقدر دیدن که به خیلی چیزای دیگه رو اوردن مثل حیوان همسری و صد تا چیز دیگه

2731
ما از اینور بوم افتادیم و اونا از اونور بوم:) مردای ما انقد ندیدن که به صغیر و کبیر و پوشیده ولخت ر ...

عزیز اون حیوان و اینها که میگی تو‌کشور خودمونم هست ادم مریض مریضه خارج و ایران نداره که 

2738
ما از اینور بوم افتادیم و اونا از اونور بوم:) مردای ما انقد ندیدن که به صغیر و کبیر و پوشیده ولخت ر ...

شما پیشنهادی دارین؟

خوب بهر حال باید باشه یا نباشه دیگه

بگیم هر کی به میل خودش مثل اونا میشیم 

زورم بگیم مردامون عقده ای میشن 

چه کنیم🤔؟؟؟😂😂

2706