2737
2734

سلام 

دارم خفه میشم از بس از ادما دوریم ازبس خونه هیشکی نمیریم خیلی روحیم خراب شده اخه چقدر با تلفن میشه حرف زد خسته شدیم درسته همین که الان سالمیم شکر داره ولی خب ادم اهنی نیستیم که ی تکهوشت و پوستیم و ضعیف روانی..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وسواس شدیدی گرفتم 

خیلی اذیت میشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731

نه😑

بعد از اینکه کرونا گرفتم فهمیدم چقد ب مرگ نزدیکیم

از اینکه اقوام مزخرف ام رو نمیبینم، حرفای صد من ی غاز نمیشنوم، قرو پزشونو نباید تحمل کنم، گوشه کنایه و نصیحتاشون زجرم نمیده و بخاطرش با شدهرم بحث و دعکا نمیکنم و‌‌‌‌......بسیییییییاااار خوشحالم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

تو خونه نمون با رعایت کامل بهداشتی برو بیرون،  پارکی،  قدم زدن با دوستات ، اطرافیان . راستش من میرم سر میزنم ولی خب ماسک میزنم،  دست نمیدم خانی اگه دست هام شسته و تمیز باشن رعایت میکنم ولی خب بازار  و خونه اقوامی که نزدیک هستن میرم 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

منم 

خیلی دلم میگیره خیلی اصلا ناامیدم چقدر روزگار تلخی شده اصلاااحس خوبی ندارم 

دخترممم هم نمی تونه بره مدرسه درسششش وای معلم شدم توخونه خیلی سخته 

پس کی تموم میشه ای خدااا

2740
خب جمعه ها برین بیرون یه هوایی بخورین

میدونی هرروز با ماشین بیرون میریم میگردیم نیاز دارم تو جمعی باشم دورو برم ادم و فک و فامیل و دوست و اشنا خیابون های تکراری خسته شدن از دستمون 

منم  خیلی دلم میگیره خیلی اصلا ناامیدم چقدر روزگار تلخی شده اصلاااحس خوبی ندارم  دخترممم ...

دقیقا منم همین حسو دارم نسبت به درس بچم انقدر سرش داد کشیدم سر حیوونک بچم روحیه زیر صفر این احساس گناه لعنتی هم که بماند

نه😑 بعد از اینکه کرونا گرفتم فهمیدم چقد ب مرگ نزدیکیم از اینکه اقوام مزخرف ام رو نمیبینم، حرفای ص ...

بعله نکته قابل توجهی اشاره کردین اینام هست ولی در حالت عادی هم میشه کر بود و نشنید من ی سال هست خودمو تغییر دادم و خیلی راحت شدم

2706