2733
2734

من خیلی رژیم گرفتم بعد ول کردم الآن هم دارم کالری شماری میکنم تا الان که خوب بود ۱۶ کیلو کاهش دارم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من خیلی رژیم گرفتم بعد ول کردم الآن هم دارم کالری شماری میکنم تا الان که خوب بود ۱۶ کیلو کاهش دارم

موفق باشی عزیزم.منم دوماهو خورده ای رژیمم ۱۶ کیلو کم کردم دقیق هفته ای یک کیلو اوایل حتی شاید بیشتر.اما الان بعد ۱۳ روز فقط ۴۰۰ گرم کم کردم.

موفق باشی عزیزم.منم دوماهو خورده ای رژیمم ۱۶ کیلو کم کردم دقیق هفته ای یک کیلو اوایل حتی شاید بیشتر. ...

ممنون شاید بدنت به رژیمت عادت کرده لازمه توی رژیمت یه تغییراتی بدی یا ورزشت رو زیاد کنی از میوه ها و سبزیجاتی که متابولیسم بدن رو بالا میبرند استفاده کن موفق باشی همچنین

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2738