2733
2734
شما با هواپیما رفتی ؟ چقد شد بلیطش

ما دو نفرمون ۲۸۰۰ پول بلیط هواپیما دادیم، البته آخرین روزهای فعالیت فرودگاه آتاتورک بود و یک کم بعد فرودگاه بزرگ استانبول شروع به کار کرد که خارج از شهره و الان مسافرین یه هزینه حمل و نقل مضاعف خواهند داشت.

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما دو نفرمون ۲۸۰۰ پول بلیط هواپیما دادیم، البته آخرین روزهای فعالیت فرودگاه آتاتورک بود و یک کم بعد ...

الان پول هواپیما 7 تومنه نفری شما خیلی خوب رفتی مگر اینکه من زمینی برم 

2742
الان پول هواپیما 7 تومنه نفری شما خیلی خوب رفتی مگر اینکه من زمینی برم 

سفر زمینی برای بار اول کمی سخته، چون قطار مستقیم نداره.اما اگر اهل ماجراجوبی هستی و زبان هم بلدی، می تونه تجربه خوبی باشه.

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2740