2737
2734
عنوان

عروسیمه ولی ...

1367 بازدید | 50 پست

سلام بچه ها 

من الان ۲:۵ساله نامزدم رابطم با نامزدمم خوبه خیلی همو دوس داریم دعوا میکنیم با هم ولی عاشق همیم قراره اگ خدا بخواد دیگه برم خونم با این شرایط کرونا که معلوم نیس کی تموم بشع دیگه نمیخوام صبر کنم 

ولی خیلی دلم گرفته قراره از خونمون برم همش میگم چرا ازدواج کردم اصلا شما هم این مدلی بودید؟ اصلا حتی نمیتونم ذوق کنم 

طبیعیه فک کنم 🤦🏼‍♀️

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

خوشبحالت منکه از این دلخوشیا ندارم بگم عروسیمه فلا😞💔

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بدون اسی جان 

من یه پیج دارم با ۳ خورده کا فالوور با کمترین قیمت به فروش میرسه هرکی خریدار واقعیه درخواست بده و اگه کسی برای کسب کار راه بندازه برای حمایت از کسب کار واگذار میشه با شرایط خاص 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2731
منم عروسیم نیس ولی دیگه میخوام برم خونم 

ان شاء الله 😊

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️

عزیزم خوب کاری میکنی منم دوسال نبم نامزد بودیم دیگه پسر عموش مرد کرونا هست اومدیم سر خونه زندگی مون

نامزدی همش دعوا ناراحتی به خاطر دوری 

تالار ها ک باز شده به نظرم جشنی بگیر

من باید صبر کنم تا سالگرد پسر عموش

2738
عزیزم خوب کاری میکنی منم دوسال نبم نامزد بودیم دیگه پسر عموش مرد کرونا هست اومدیم سر خونه زندگی مون ...

اخه تالار باز هست ولی محدودیت ۹ شب به بعد برقراره چه مدلی میشه واقعا 

منک ازخدام بود برم خونه خودم

دوران عقدخیلی سخته بنظرم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706