2737
2739
عنوان

کیا تو بارداری شون تیر کشیدن داخل واژن داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 35 پست
من ازاول بارداریم تاالان ک یازده هفتم داشتم ودارم شیاف میذارم وتقریبا استراحت میکنم فقط کارای روزانه ...

منم استراحت مطلقم و شیاف استفاده میکنم

خدا کنه همه نینیا سالم بیان تو بغل ماماناشون❤

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
منم استراحت مطلقم و شیاف استفاده میکنم خدا کنه همه نینیا سالم بیان تو بغل ماماناشون❤

ایشالا توکل بخدااااا

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم که جواب دادی دوستم😘

خواهش میکنم 😍

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
اره عزیز برای منم بعضی اوقات بودش جفتت چیه؟ برای من لولایینگ بود دکترم  گفت چون جفتت پایینه ا ...

من سونو انومالی نرفتم هنوز

ولی تو انتی گفت قدامی هست جفتم البته هماتوم داشتم رفع شد خداروشکر

2728
فکر نمی کنم به چیزایی که گفتی ربط داشته باشه، انگاری یه واکنش طبیعی بدن هست به بارداری

نه عزیز اگر جفت پایین باشه اینهایی که گفتم همش تاثیر داره برای من همینطور بود و با رعایت کردن خداروشکر خوب میشد

درضمن عزیزم اینها رو دکتر میگه من از خودم نمیگم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من سونو انومالی نرفتم هنوز ولی تو انتی گفت قدامی هست جفتم البته هماتوم داشتم رفع شد خداروشکر

خداروشکر برای من تو انومالی ۱۸ هفته گفت خلفی و لولایینگ

اره عزیز برای منم بعضی اوقات بودش جفتت چیه؟ برای من لولایینگ بود دکترم  گفت چون جفتت پایینه ا ...

من جفتم پایین نبود ولی گاهی داشتم، جالبه تو بارداری قبلش که لولایینگ بود این تیر کشیدن رو نداشتم، کلا بارداری پیچیده هست و برای هرکسی یه جوره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740
من جفتم پایین نبود ولی گاهی داشتم، جالبه تو بارداری قبلش که لولایینگ بود این تیر کشیدن رو نداشتم، کل ...

افرین ببین منم همینطور بارداری قبلم دخترمم لولایینگ بود نداشتم ولی سراین از اول بارداریم و قبل اینکه بفهمم باردارم این تیر کشیدن رو داشتم 

کاش بتونی خارجی پیدا کنی قدرت جذب واثرشون یکی نیس

ایندفه دکترم نوشت سعی میکنم بگردم برای خارجیش

ولی مطمئنم پیدا نمیکنم🤕

2706