2410
2553

سلام بچه ها

۱۶ هفته ام دیروز عصر و امروز گهگاهی واژنم تیر میکشه

طبیعیه یا نگران کننده ست؟

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

منم چند روز داشتم نمی دونم ظاهرا طبیعیه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیز من از اول بارداری داشتم

استراحتت رو بیشتر کن و سعی کن از توالت فرنگی استفاده کنی و تودستشویی زیاد نمون و زور زیاد نزن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2720
آهنگ شوهرما گوش کنید https://uupload.ir/filelink/kRI66mDlFUDr/e1b1_خانمم_اینا_دست_دست.mp3

بروگمشو بیشعور بی فرهنگ

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
سلام عزیز من از اول بارداری داشتم استراحتت رو بیشتر کن و سعی کن از توالت فرنگی استفاده کنی و تودستش ...

سلام گلم

من استراحت مطلقم همه اینارو رعایت میکنم

پس طبیعیه؟

همیشگی نیس گاها اینجوری میشه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2714
تو چند هفته بودید؟ چند روز داشتین؟

تو ۱۵ هفته بودم، ۲ روز طول کشید، قبلا تو سایت دیدم خیلیا گفتن داشتن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

من ازاول بارداریم تاالان ک یازده هفتم داشتم ودارم شیاف میذارم وتقریبا استراحت میکنم فقط کارای روزانه میکنم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
سلام گلم من استراحت مطلقم همه اینارو رعایت میکنم پس طبیعیه؟ همیشگی نیس گاها اینجوری میشه

اره عزیز برای منم بعضی اوقات بودش

جفتت چیه؟

برای من لولایینگ بود دکترم  گفت چون جفتت پایینه اینطوری میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام عزیز من از اول بارداری داشتم استراحتت رو بیشتر کن و سعی کن از توالت فرنگی استفاده کنی و تودستش ...

فکر نمی کنم به چیزایی که گفتی ربط داشته باشه، انگاری یه واکنش طبیعی بدن هست به بارداری

2706