2737
2734
عنوان

حرکات نی نی 😨😰

69 بازدید | 10 پست

جنین تو خواب هم ممکنه تکون بخوره یا لگد بزنه؟ نمیدونم چرا انگار امروز از ظهر تا الان نخوابیده همش حس میکنم بیداره و تکون میخوره ممکنه بخاطرگرسنگیم هم باشه؟ نتونستم جز خرما و شیر غذا بخورم امروز 

اره مال منم بعضی وقتا شیطون میشه و ورجه وورجه زیاد میکنه 

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تودلی منم بعضی روزا خیلی شیطونه،بعضی روزا آروم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2728
اره حتمن غذا بخور قندش میوفته طفلک باید جون داشته باشم تکون بخوره

شیر و خرما و یکم میوه خشک و نصف پرتقال خوردم ولی شدیدا گرسنه ام دوروزه معدم مشکل پیدا کرده هی بالا میارم 

یعنی طبیعیه؟؟ 

اره عزیزم،واسه معده ت حتما بادکترت مشورت کن که بتونی غذا بخوری

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
اره عزیزم،واسه معده ت حتما بادکترت مشورت کن که بتونی غذا بخوری

کلا از, اول ب شدت بد ویار بودم حالم خیلیییی بد بود خیلی بالا میاوردم ولی یکم بهتر شده بودم الان دوباره برگشت اون حالتا 😭

کلا از, اول ب شدت بد ویار بودم حالم خیلیییی بد بود خیلی بالا میاوردم ولی یکم بهتر شده بودم الان دوبا ...

منم تا هفته ۱۵ تهوع داشتم ،از وقتی دکترم مولتی ویتامین داد تهوعم خیلی کمترشد و الان هم رفع شد

منم تا هفته ۱۵ تهوع داشتم ،از وقتی دکترم مولتی ویتامین داد تهوعم خیلی کمترشد و الان هم رفع شد

خیلی وقته مولتی میخورم اصلا خوب نشدم خیلی وقتا حتی دمیترون هم فایده نداشت