2733
2739
عنوان

کمکککک؟ اونایی ک نزدیک تخمک گذاری اقدام کردن و پسر شده بیان کمک؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 40 پست
برا سما پسر شد

بله ولی ما چند سال رژیم هم.داشتیم  و دارو....

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهر من آمپول hcg که زد ۳ روز پشت سر هم اقدام کرد و دیگه اقدام نداشت و همون ماه باردار شد و بچش پسر شد 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
از کیت استفاده میکنم دیروز و امروز ک روز ۱۲ و ۱۳ بود منفی اشد احتمالا فردا مثبت بشه ولی خب فردا شب ش ...

چرا اخه 

این همه بارداریا نخواسته شده اتفاقیم نیفتاده حساس نباش

2728
من اقدام کردم ولی دخمل شد  

خدا حفظ کنه.نی نیتو ♥🌹🤲🏼 انشالله خدا یه پسر تپل هم بهت بده

رژیم هم.داشتین؟شستشوی واژن چی؟دارو ی تقویت تخمک.و اسپرم.هم میخوردین؟

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
خدا حفظ کنه.نی نیتو ♥🌹🤲🏼 انشالله خدا یه پسر تپل هم بهت بده رژیم هم.داشتین؟شستشوی واژن چی؟دارو ی ...

والاچند ماهی رژیم گرفتم شستشوی واژن میگن ممکنه بچه رو ناقص کنه انجام ندادم

دارو فقط ویتامین eو خودمم اچ سی جی و لتروزل استفاده کردم تا خدا نخاد برگ درخت نمیفته

والاچند ماهی رژیم گرفتم شستشوی واژن میگن ممکنه بچه رو ناقص کنه انجام ندادم دارو فقط ویتامین eو خودم ...

بله درسته.انشالله بهترینا رو خدا رقم بزنه برامون

بله درسته.انشالله بهترینا رو خدا رقم بزنه برامون

دوستان من پریودام ۲۸ یا ۲۹ روزس این ماه ۹دی حدودا ساعت ۲ عصر پریود شدم بعد ۲۳ و ۲۴ دی صبح اقدام کردم برای بارداری ؟ به نظرتون با این شرایط حامله هستم ؟؟ چه علایمی باید داشته باشم ؟؟؟

و اگه باشم جنسیتش امکان داره پسر باشه؟؟؟؟

2738
دوستان من پریودام ۲۸ یا ۲۹ روزس این ماه ۹دی حدودا ساعت ۲ عصر پریود شدم بعد ۲۳ و ۲۴ دی صبح اقدام کردم ...

روز 23 و 24 یعنی تخمک گذاریتون بوده؟

روز ۲۴ دی فک کنم تخمک گذاریم بوده

اره امکان.بارداری و.پسر بودن.جنین تو روزتخمک گذاری بیشتره

خدا از دهنت بشنوه عزیزم  امروز ۷ روزه اقدام کردم .کی باید بی بی چک بزارم ؟

انشالله میشه امیدت به خدا باشه روضه علی اصغر.بخون نذر.نمک هم خوبه

من یک.روز بعد از.موعدم بی بی زدم.چون.زود تر بزنی شاید معلوم نشه بعد استرس.میگیری

خدا حفظ کنه.نی نیتو ♥🌹🤲🏼 انشالله خدا یه پسر تپل هم بهت بده رژیم هم.داشتین؟شستشوی واژن چی؟دارو ی ...

شما رژیم گرفته بودی؟ الان پسر بارداری؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2706