2737
2734
عنوان

میخوام خودمو بکشم

192 بازدید | 25 پست

یه فکری به سرم زد داستم فکر میکردم قرص بخورم دیدم میفهمن خودم خودمو کشتم تصمیم گرفتم امروز عصر شیر گازو باز بزارم که خفه شم  خسته شدم  اما به نظرتون بازم میفهمن؟؟؟؟؟

‌‌

نه خوبه سلام برسون به اونوریا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر بیخیال

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2738
نمیتونم خسته شدم شاید مردم راحت شدم 

ببین تو این دنیا همه مشکل دارن قرار نیست که همگی خودکشی کنیم تمام سختیا میگذره فقط باید صبر کرد درسته الان ناراحتی اذیت شدی اما بالاخره همه چی خوب میشه خوشبخت میشه فقط باید امید داشته باشی مطمئن باش زندگیت خوب میشه بعد به فکر خانوادت باش که اونا عذاب میکشن پدر و مادرت خدا نکرده دق میکنن اینکارو نکن

۲۰ اندازه صد سال رنج کشیدم 

این نیز بگذرد

چقد دیدی یچیزی اومده و مونده؟چشاتو ببند بزن ب بی‌خیالی اونجوری میتونی آرامش بگیری ..خودکشی از اینجا نجاتت میده ولی بجای صدبرابر بدتر میری گلم