2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره نیم ساعت قبلش بیسکوییت یا کیک یزدی بخوری که ضعف نکنی اگه میخوای لاغر شی قبلش یه شات اسپرسو بخور و بعدش تا یک ساعت هیچی نخور

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728
بهتره نیم ساعت قبلش بیسکوییت یا کیک یزدی بخوری که ضعف نکنی اگه میخوای لاغر شی قبلش یه شات اسپرسو بخو ...

ممنون❤

اگه اسپرسو در دسترس نبود چیکار کنم؟

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️

میگن خانم هایی که قبل ورزش یه چیز کوچیک(مثل ابمیوه_شیر^خرما_نوشیدنی انرژی زا  )میخورن 

۲۰ درصد نسبت به خانم هایی که چیزی نمیخورن بیشتر وزن کم میکنن

و در آقایون هم برعکسه 

آقایونی که قبل ورزش نمیخورن ۵ درصد بیشتر از آقایونی که میخورن وزن کم میکنن

حس امضا ندارم یونو   
2738
ممنون❤ اگه اسپرسو در دسترس نبود چیکار کنم؟

یه فنجون قهوه یا نسکافه خلاصه کافیین داشته باشه که سوخت و ساز بدنت بالابره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
یه فنجون قهوه یا نسکافه خلاصه کافیین داشته باشه که سوخت و ساز بدنت بالابره

ممنون گلم❤

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
ممنون گلم❤

دیگه نگم باید تلخ بخوری خودت میدونی قطعا

2706