2737
2734
عنوان

وات د فااززززززز؟؟!؟!؟!

163 بازدید | 23 پست

من موندم فاز بعضیا چیه که اینهمه به عشق و عاشقی اعتقاد دارن😐 اصن عشق به نظرم یه چیز خیلی بیخوده که فقط دردسر داره اخرشم هیچی نمیشه میدونم بعضیا میخان بیان هیت بزنن ولی از مظر من عشق یه چیز چرت و پرته

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عشق یه بیماری بد خیمه ک‌ اگ ب موقع سراغت بیاد میشه درمون دردات 

متاسفانه نمیشه ردش کرد و گفت چرته چون وجود داره 

اونایی ک اعتقاد دارن برام دعا کنن خانوادم راضی بشن نرم بشن 🙏🏻🙏🏻

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2740

دقیقا عشق وعاشقی برا فیلماس اگه واقعی باشه هم خیلی کم پیدا میشه مردا الان که ماشالا همشون با وجود زن خیانت میکنن ویه سریا زن ومرد ندتره هر چقدم طرفشون محبت کنه باز سیراب نمیشن وگند میزنن تو معنی عشق وعاشقی

🌌

موافقم

وقتی کسی هم فکرت باشه و به عقایدت احترام بزاره و براش مهم باشی خوب عاشقش میشی دیگه

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
عشق یه بیماری بد خیمه ک‌ اگ ب موقع سراغت بیاد میشه درمون دردات  متاسفانه نمیشه ردش کرد و گفت چ ...

خب ببین با این چیزایی که من تو فیلما، تو کتابا، تو زندگی واقعی، از زبون مردم اطرافم شنیدم و خوندم و دیدم، فهمیدم که بهتره بگیم عشق یه چیز چرت و پرته چون فهمیدم اگه بیاد سراغت دیگه ول کن نیست. بهترین راه همینه. واقعن هم وقت بلده مث سگ پاچه آدمو بگیره. مگه کار دیگه ای هم بلده؟ والا اگه ازش دوری کنیم بهش اعتقاد نداشته باشیم خیلی بهتره

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .
2706