2733
2734
عنوان

کابوس در بارداری

236 بازدید | 10 پست

تجربه دیدن خواب بد تو بارداری رو داشتید ؟ هفته ی چندم بوده ؟ ممکنه تو هفته اول هم آدم کابوس ببینه ؟ تعبیر داره ؟ خواب دیدم سه تا گرگ بهم حمله کردند ولی من چشامو بستم و حرکتی نمتونستم بکنم اما تا نزدیکم شدند از خواب بیدار شدم

بله من تا هفته ۱۴ هی کابوس میدیدم خیلی واقعی بودن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از هفته اول ؟ 

از هفته دوم شروع شد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
تعبیر ندارن؟

اونقدر مسخره بودن که دنبال تعبیرش نبودم

همش در حال جنگیدن و دعوا و فحش و ..اینا توی خواب بودم

دو سه بارم تو خواب ازدواج کردم😂😂چهار بار خواب خیانت شوهرم رو دیدم

خواب های 

+۱۸ هم که فراااواااااان دیدم

فک کنم علتش تغییرات هورمونیه تو بدن اصلا بارداری کلش طغیان هورموناست همه چی آدم به هم میخوره نگران نباش بعدا رفع میشه

2738
فک کنم علتش تغییرات هورمونیه تو بدن اصلا بارداری کلش طغیان هورموناست همه چی آدم به هم میخوره نگران ن ...

ممنونم عزیزم. چون رفتم سایت تعبیر خواب نوشته بود نشانه دشمن و مشکلات عدیده س . ترسیدم

ممنونم عزیزم. چون رفتم سایت تعبیر خواب نوشته بود نشانه دشمن و مشکلات عدیده س . ترسیدم

من انقدر خوابای بدی میدیدم که شبونه از خواب میپریدم تموم جونم میلرزید صدقه بنداز شبا صلوات و توحید بخون عجیب آرم میکنه آدمو