2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا حالاچراجداشه

طرف میگه بابام میخواد یه کمک مالی کنه به جهت بهبود شرایط حالا این شرایط پیش اومده تو خانواده و ایشونم فرزندشه عیبی هم نداره 

جدا شو یعنی چی ؟!!!

مگه واسه پول ازدواج کرده منم مثل شما متعجب شدم

طرف میگه بابام میخواد یه کمک مالی کنه به جهت بهبود شرایط حالا این شرایط پیش اومده تو خانواده و ایشون ...

موندم به خدا

وقتی طرفتونوباکس دیگه ای دیدید بحث نکنید دودستی تقدیمش کنید.ادم که دستمال کاغیونمیشوره😏
2738
اره میترسم مریض شم شاید از ذوق لذت بردن میترسم نتونم ببینم

آره دقیقا ،یعنی آدم یه وقتایی خیلی خوشحال میشه،بعد تو همون حس میگه خدایا الان اتفاق بدی نیوفته زهر مارم بشه،هم خوشی اون لحظه رو میگیره ،هم واسه چیزی ناراحت میشی که هیچ وقت پیش نمیاد ،همشم از این جمله ی غلط که تو وجودمون حک شده میاد،پس هر خنده‌ای گریه‌است

اصلا اینطوری نیست ،حسابی لذت ببر ،آینده هر چی بخواد بشه میشه،پس چرا امروزتو براش حروم کنی؟

همه ما این حسو تجربه کردیم ،تنها نیستی

آره دقیقا ،یعنی آدم یه وقتایی خیلی خوشحال میشه،بعد تو همون حس میگه خدایا الان اتفاق بدی نیوفته زهر م ...

حس بدیه

میدونی بعد شرایط سخت خانوادم بعد اینک پدرم ورشکست شد

اینک بتونه دوباره بلند شه سخت بود اینک میدیدم با این سن و سالش چقدر کار میکنه تلاش میکنه

الان اخرای کارشه

ی روزی کارش تو ایران هم پخش میشه و معروف میشه

وضع مالیشون از قبل هم بهتر شده و همه چیز اوکیه

همه ازم شاکین کلافشون کردم

همش میشسنم گریه میکنم میترسم دیوونه شده باسم

حس بدیه میدونی بعد شرایط سخت خانوادم بعد اینک پدرم ورشکست شد اینک بتونه دوباره بلند شه سخت بود این ...

اره میفهمم،خداروشکر واقعا بابت پدرتون خیلی خوشحالم❤🌺

فشار روانی روزای سخت بنظرم هنوز همراهته،وبرات خیلی سخته گذشته حق هم داشتی ،ذهنت باید باور کنه دیگه همه چیز عالی شده جای هیچ نگرانی نیست و همه چیز به خوبی تموم شده ،کتاب و مشاور خیلی میتونه موثر باشه،چون چیزیه که اذیت کنندس😕