2737
2734
عنوان

جدایی در ۳۷ سالگی؟

1115 بازدید | 49 پست

سلام دوست های نی نی سایتی من

من ۲۰ سال پیش سنتی ازدواج کردم. همسرم خیلی آرام، مثلا باشخصیت، تحصیل کرده و پولداره و یک دختر ۱۶ ساله داریم.

مشکل ما این که سالهاست طلاق عاطفی گرفتیم و همسرم همییشه بهم خیانت کرده که بهم ثابت شده است. 

من برای مهریه ام اموالش رو توقیف کردم و خودم شاغلم و خونه و ماشین دارم و مشکل مالی ندارم.

لطفا نظرتون در مورد جدایی من توی این سن بهم بگید و این که خانوادم شهرستانند و من باید تنها زندگی کنم.

این که جدا بشم آیا شانس این رو دارم زندگی جدیدی تشکیل بدم؟

مادر من ۴۰ سالگی جدا شد منم ۱۲ ساله بودم 

ربطی به سن نداره کمتر از شما جدا میشن

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فعلا شما جدا بشید فرصت هست برای بعدش فک کنید 

خداروشکر مشکل مالی هم که ندارید 

امیدوارم زندگیتون پراز اتفاقات جدید و خوشایند باشه 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
2740

فقط دخترتون..

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
سن کمتر اوکیه من فکر می کنم دیره برای زندگی جدید 

نه اصلا دیر نیس همکار من تو محلکار ۵۰ سالشه رفته پسر مجرد ۴۷ ساله گرفته 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2706