2733
2734
عنوان

خاستگار

240 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها اگه خاستگار برامون بیاد چه ملاک هایی باید مد نظرمون باشه 

چه چیزهایی مهمه چه سوالاتی باید ازش بپرسیم

ممنون میشم راهنمایی کنید🌹

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی که برای خودت مهمه ملاک همه یکی نیست ولی شرایط کلی پول هست که لازمه تشکیل زندگی

دیدی وقتی که میگفتم "می‌بینم...آن جشن بزرگ روز آزادی را..." وقتی که دکلمه شعر قشنگ هوشنگ ابتهاج با اون صدای خسته و پخته که از عمق وجودش برخواسته میشه در شعر سایه به زیبایی می‌گه؛ می‌بینم...آن شکفتن شادی را...پرواز بلند آدمیزادی را...آن جشن بزرگ روز آزادی را...کیوان...خندان به سایه می‌گوید:...دیدی؟...به تو می‌گفتم!...آری...تو همیشه راست می‌گفتی...
2731

چرا امشب هر چی تاپیک میرم خواستگاریه😂

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

پول که بدون رو دربلیسیتی مهمه خیلیم مهمه با تخم مرغ شوته ای 50000

قیافشم خوشت بیاد متناسبم باشید نثلا قد 150 نباید بره با قد 198 انگشت نما میشه ادم کلا

سوادم بستگی به ارزشاتون تو خونواده دارا حزو ارزشاتونه سواد؟؟؟؟؟

نون خلال دراره من رو نون حلال حساسم

نازک نازپرور تباشه 

مستید نباشه

تک فرزندم بود چه بهتر😑😅😅

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2740

چقد خواستگار زیاد شده   

کمی اوضاع غیر طبیعیه   

هر چی تاپیکه لباس و سوال خواستگاریع  

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
پولدار باشه و پولدار باشه و بازم پولدار باشه    

همین😂خوب جلسات بعد راجب چی ازش بپرسم

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  
کلا دوتا معیار اخلاق و پول مدنظرتون باشه

اخلاقاش عالیه پولدارم هست ادم خیلی خوبیم هست

جلسه بعد رفتم دیدمش چه سوالاتی ازش بپرسم

2706