2737
2739
عنوان

درک نمیکنم🤔

101 بازدید | 17 پست

بچه ها ی خانوم همسایه داریم دخترشو میفرستع بیاد پیش من ،،،چند بار این کارو کرده گفتم کار دارم اخع من چ حرفی با ی بچه ۴ ساله دارم. واقعا کار دارم نمیدونم چطو خودش خجالت نمیکشه . من دیگ خجالت میکشم بگم نیا داخل چی بهش بگم

کرونا هم هس👌🏻نکنه میخاد با شوهرش تنها باشه از اون کارا انجام بده😂🙄

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی اومد بفرستش بره خونش بگه خانوم فلانی گفت نیا دیگه!

نه این درست نیس! خجالت اوره👌🏻😐

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️
2738
بله بخدا من هیچ جا نمیرم اینا همه جا میرن مهمونی هم هر روز دارن بیشتر از همین میترسم

اوه اوه پ ی بهونه بیار بگو نریض شدم کار دارم باید برم جایی یا عصن درو بش باز نکن جوری ک فک کنه تو خونه نیستی

خیلی پررویه فک کن کلی شارژ و پول هم از گرفته پس نداده

این دیگ چجور ادمیه بنظرم ارتباطت باهاش قد کن بش رو نده تا ی مدت خودش میفهمه یا کنار میشکع! 

چرا خجالت اور؟اینجوری بهتره که این خانوم از اومدن بچه ناراحته؟!یااون خانوم همسایه به روی خودش نمیاره ...

اصن عین خیالش نیست. بهت بگم ساعت ۲ فرستاد فک کن ۲ اینقد خسته بودم کلاس آنلاین هم داشتم. گفتم کار دارم دوباره الان فرستادش درو باز نکردم

چرا خجالت اور؟اینجوری بهتره که این خانوم از اومدن بچه ناراحته؟!یااون خانوم همسایه به روی خودش نمیاره ...

بهتره با ی لحن دیگه بگه نیا خونه! لحنی ک شما استفاده کردی خوب نبود! ب جا اینکه بگه دیگ نیا خونه بگه عزیزم به مامانت بگو حال خاله خوب نی مریض شده و اینجوری

2706